Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Самопроголошений творець біткойна Крейг Райт оголосив війну SegWit
08:52
Самопроголошений творець біткойна Крейг Райт оголосив війну SegWit

Після того, як рішення SegWit2X практично отримало більшість голосів майнерів і широку підтримку спільноти, у технології SegWit з'явився новий супротивник - очевидно, інші вже скінчилися. «Творець біткойна» Крейг Райт оголосив, що його компанія nChain створить  майнінг пул біткойна, що не приймає транзакції SegWit, пообіцявши зберегти 20% мережі біткойна недоторканими.

Крейг Райт: «Наш пул буде відкидати SegWit»

Заява була зроблена на конференції The Future of Bitcoin, що проходила в голландському місті Арнем з 30 червня по 1 липня. Сильно засмучений Райт зробив заяву під час промови, яка рясніла лайками, погрозами і хвастощами.


«Ми будемо масштабуватись радикально» - проголосив Райт. «Якщо ви не хочете до нас приєднатися, можете йти куди подалі».

Пул буде відхиляти всі SegWit транзакції, що за словами Райта значно «сповільнить» мережу.

«Якщо ви хочете бути повільними, запускайте SegWit. Будучи майнером, я маю право вибору », - продовжив Райт. «Я вирішую сам, чи потрібен мені SegWit. Пора б майнерам зрозуміти свою роль - саме вони вибирають ».

Претензії, загрози і комісії

Коли його запитали, чи є він Сатоши Накамото, він підійшов до питання філософськи (як коли він опублікував «докази» того, що він - це Сатоши). Він сказав «тут немає короля, ні чудового лідера. Я тут, щоб покласти край Сатоши ».

Райт також говорив, що він готовий переслідувати по суду тих, хто висміяв його заяву про те, що він є творцем біткойна, яке він зробив в 2016 році. Однак це викликало глузування з боку багатьох розробників, таких як Пітер Тодд (Peter Todd).

Тим часом провідний розробник Bitcoin Core Володимир Ван дер Лаан (Wladimir Van der Laan) назвав Райта шарлатаном, так як останній не зміг підтвердити своє володіння закритими ключами Сатоши Накомото. Ван дер Лаан також додав, що всі заяви Райта можна сміливо ігнорувати, поки він не підтвердить свою особистість транзакцією з одного з гаманців, володіння якими приписують Сатоши.

 

джерело

Переглядів: 156 | | Теги: SegWit, Крег Райт, Сатоси Накамото, Біткойн | Рейтинг: 3.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar