Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » RUSI: значення криптовалют в питаннях фінансування тероризму занадто перебільшують
00:13
RUSI: значення криптовалют в питаннях фінансування тероризму занадто перебільшують

У новій доповіді Об'єднаного королівського інституту по дослідженню питань безпеки і оборони (Royal United Services Institute, RUSI), що є британським аналітичним центром з оборонних питань, повідомляється, що роль біткойна в питаннях фінансування тероризму надмірно перебільшена.

Консультант RUSI Девід Карлайл (David Carlisle) згоден з тим, що біткойн дійсно можна використовувати як інструмент фінансування терористів і цій проблемі приділяється підвищена увага, проте «надмірна реакція може задушити розвиток нових перспективних фінансових технологій».

Він також зазначив, що на практиці відомо не так багато випадків, коли криптовалюта використовувалися для тероризму. Однак перспектива використання цифрових валют для терористичної діяльності викликала значний відгук з боку багатьох урядів. Представники RUSI вважають таку реакцію надмірною.

«Розгляд криптовалюти виключно в якості загрози створює помилкове уявлення про те, що традиційні фінансові продукти менш уразливі для використання в терористичній діяльності, - заявляє він. - У терористів є і інші джерела фінансування, які не показують ознак пересування ».

«Крім того, правоохоронні органи ніяк не розслідують справи, де терористи користуються традиційними засобами обміну, а криптовалюта, зокрема біткойн , не є повністю анонімними, отже, використовують їх терористи схильні до ризиків», - пояснює Карлайл.

У доповіді також говориться про те, що біткойн може істотно скоротити витрати, властиві традиційним платіжним системам, і запропонувати кращу форму фінансової інтеграції для громадян у всьому світі.

«Країни повинні дотримуватися розумного підходу в даній області. Перш ніж робити сміливі заяви, що кидають тінь на використання криптовалюти, країни повинні витратити час на моніторинг та оцінку ефективності їх використання », - вважає представник RUSI.

джерело

Переглядів: 114 | | Теги: терористів, RUSI, Біткойн | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar