Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Роджер Вер погодився обміняти свої 130 000 BTC на еквівалент в BTU
09:15
Роджер Вер погодився обміняти свої 130 000 BTC на еквівалент в BTU

Роджер Вер (Roger Ver) - відомий криптовалютний інвестор і один з основних прихильників Bitcoin Unlimited, отримав пропозицію про покупку належних йому 130 000 BTC. Потенційна угода пов'язана з можливим хардфорком біткойна, який може відбутися дуже скоро. В цьому випадку, "скоро" - поняття дуже широке, так як наявних зараз потужностей на підтримку SegWit досить для його блокування, а багато Майнерів ще не визначилися в прийнятті сторони конфлікту.

У повідомленні, залишеному на форумі Bitcointalk власником великої суми в біткойнах під ніком «Loaded», Роджеру Віру пропонується обміняти по курсу один до одного BTC на BTU в разі хардфорка Біткойна. Користувач вказав у повідомленні адресу гаманця, що містить 40 000 BTC і докази володіння ним.

«Роджер Вер, пропоную тобі угоду - обмін 1 до 1. Чи готовий поміняти від 60 000 до 130 000 моїх BTU на твої BTC», - йдеться в повідомленні.

У наступному повідомленні Loaded додав: «Пропозиція актуальна також для Жіана Ву (Jihan Wu)» (генерального директора Bitmain). Також він уточнив:

«Прошу розглядати цю пропозицію в першу чергу як вотум недовіри групі розробників і власне Bitcoin Unlimited в тому вигляді, в якому він існує зараз. Хочу також додати, що якщо будь-яка зі згаданих складових Bitcoin Unlimited зазнає серйозних змін, то моя пропозиція автоматично анулюється ».

Вер сприйняв пропозицію з ентузіазмом:

«Мені здається, що це взаємовигідна угода. З нетерпінням чекаю, коли ми зможемо обговорити точні деталі та умови », - сказав він, додавши, що буде дуже зайнятий в найближчі два дні і не зможе приступити до детального обговорення питання.

джерело 

Переглядів: 117 | | Теги: Роджер Вер, BTU, btc, Bitcoin Unlimited | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar