Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Роджер Вер домагається в суді закриття криптовалютної біржі OKCoin
12:33
Роджер Вер домагається в суді закриття криптовалютної біржі OKCoin

Китайські біржі криптовалюти можуть постраждати не тільки від дій НБК. Давній конфлікт Роджера Вера (Roger Ver) з китайською біржею OKCoin набирає обертів: інвестор і генеральний директор Bitcoin.com наполягає на ліквідації біржі в Гонконгській суді.

Це рішення було прийнято Вером після багатьох місяців розглядів з кількох судових позовів, в результаті одного з яких OKCoin вже зазнала поразки. Відсутність реакції OKCoin на рішення суду змусило Вера вжити подальших заходів у вигляді судових претензій, які, в кінцевому підсумку, можуть повністю знищити її бізнес.

Вперше Вер подав позов на адресу OKCoin у вересні 2016 року, маючи намір відсудити $ 570 000 в якості відшкодування збитку, нанесеного йому в зв'язку з порушенням умов контракту по домену Bitcoin.com. Раніше, в справу проти OKCoin додалося звинувачення Вера в підробці документів біржею. Однак представники біржі продовжують заперечувати свою провину.

У підсумку, інвестор знову звернувся в гонконгський суд з черговим позовом на адресу OKCoin і її генерального директора Стар Ху (Star Xu) з обвинуваченням у фальсифікації підпису Вера. Це звинувачення знаходиться на розгляді.

За словами адвоката Віра, Даніеля Кельмана (Daniel Kelman), згідно з рішенням суду від 17 листопада, Вер вже відсудив суму в $ 570 000, плюс $ 13 867 в якості нарахованих відсотків, про що 24 січня він письмово повідомив OKCoin.

Оскільки це не викликало жодної відповіді з боку біржі, а період повідомлення (21 день) закінчився минулого тижня, Вер звертається до суду Гонконгу з проханням про ліквідацію біржі.

«Якщо, в разі неявки представників OKCoin в Гонконгський суд, той винесе рішення про ліквідацію біржі, вона змушена буде повернути гроші інвесторам, - повідомляє Кельман. - Бізнес-об'єкти біржі в Китаї і Сінгапурі також потраплять під ліквідацію ».

Що може бути гірше подібного стану справ для кріптовалютної біржі, яка вже постраждала від тиску Народного Банку Китаю, яка втратила левову частку торгових оборотів і вимушена спішно перебудовувати свій бізнес?

Крім того на бік Віра несподівано став колишній технічний директор біржі, Чанпень Жао (Changpeng Zhao). Він заявив, що OKCoin підробила результати аудиту резервів в серпні 2014 року, створювала штучні обсяги з використанням торгували один проти одного власних ботів, а також активно залучала до торгівлі своїх співробітників.

Результат цієї справи не тільки поставить крапку в протистоянні Роджера Вера і OKCoin, але і може завдати біржі серйозний удар. Якщо показання Жао отримають підтвердження, то навіть у разі задоволення вимог Вера, біржею може знову зайнятися НБК, який нещодавно виніс ряд попереджень щодо чистоти роботи всіх криптовалютних бірж Китаю.
джерело

Переглядів: 112 | | Теги: Роджер Вер, НБК, okcoin | Рейтинг: 4.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar