Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Ринок біткойна все менше залежить від Китаю.Ціна зростає.
08:12
Ринок біткойна все менше залежить від Китаю.Ціна зростає.

До того, як Народний Банк Китаю зобов'язав місцеві кріптовалютні біржі скасувати маржинальну торгівлю і посилити контроль за користувачами, переважна більшість трейдерів і інвесторів вважали, що китайський ринок контролює більше 90% світового ринку біткойна. І справді, будь-яка подія в Китаї відбивалося на біткойні набагато сильніше, ніж те, що відбувається в інших країнах. Саме НБК "підстроїв" обвали курсу біткойна як на початку 2014 року, так і на початку 2017 року.

У той час, як Китай демонстрував свою владу над ринком криптовалюти, почали з'являтися і розвиватися великі біткойнові біржі в США і Японії. Kraken, Bitfinex і Bitflyer допомогли цим двом країнам витіснити і випередити Китай.

Природно, втручання НБК в світ біткойна і його заяви про жорстке регулювання криптовалюти негативно вплинули на вартість біткойна . Але тепер, після багаторазового падіння обсягів торгівлі на китайських біржах, світовий ринок криптовалюти стає все менш залежним від Китаю, його уряду і валютного ринку.

Слабшає авторитет НБК для спільноти  цифрової валюти, біткойн досить швидко відновитися після істотного падіння в січні і продемонстрував високий рівень стійкості до дії регуляторів.

На даний момент, найкращі регульовані ринки біткойна з практичною нормативно-правовою базою і реалістичною політикою знаходяться в Японії, Південній Кореї, Сінгапурі та на Філіппінах. З точки зору практичності США оцінити складніше, так як деякі штати, наприклад Нью-Йорк, обклали криптовалюту неефективними вимогами і рамками. Отримання BitLicense буде коштувати бірж більш $ 100 000 доларів. Єдиною біржею, що має право працювати в Нью-Йорку, вже два роки залишається Coinbase.

Ринок Японії і оптимістична точка зору уряду - не менш важливий фактор в падінні панування Китаю.

Уже в квітні перегляд Закону про платіжні послуги зробить біткойн легальним методом оплати і буде офіційно активовано урядом Японії. Довгоочікуваний законопроект повинен зробити сильний вплив на індустрію криптовалюти і на такі біржі, як BitFlyer, так як він забезпечить законність і чітке визначення біткойна на ринку Японії.

Японський ринок біткойна на чолі з провідною компанією BitFlyer вже контролює 51.5% ринку в світі і має щоденний обсяг торгів у $ 123.5 млн. Активація закону допоможе користувачам і населенню в цілому зробити крок назустріч біткойну, так як валюта буде визнана офіційною в країні.

Біткойн встановив історичний максимум на BTC-e

Коли НБК в січні оголосив про своє втручання в місцевий ринок біткойна і ціна криптовалюту різко впала через очікування подальших санкцій, ринок в США запанікував. Трейдери на інших платформах почали панічний розпродаж, очікуючи подальшого зниження ціни.

У той час вартість біткоіни впала до $ 750. Проте, ціна відновилася до свого колишнього рівня і в даний час знову піднялася вище позначки в $ 1100, яка близька до рекордного за увесь час показником $ 1160 - 1170, встановленому на провідних біржах в листопаді 2013 року.

що ще цікаво, в ході сьогоднішнього зростання встановлено історичний максимум на найбільшій російськомовної біржі BTC-e. У 2013 році волатильність на ній була значно нижче інших майданчиків, і біткойну вдалося досягти тільки $ 1 095. А сьогодні ціна вже торкнулася значення $ 1100 і має шанси піднятися ще вище.

Озираючись назад можна сказати, що НБК втратив вплив на світовий ринок біткойна після постійного вербального тиску протягом січня і лютого, що дало позитивний імпульс ринку в інших країнах, дозволило йому стати незалежним і піти від контролю Китаю. Тенденція зростання криптовалюти вельми оптимістична, і ринковий обсяг торгів в Японії і США збільшується в прогресії.

джерело

Переглядів: 218 | | Теги: bitfinex, зростає, Біткойн, Китай, курс, банк | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar