Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Ринкова капіталізація криптовалют перевищила $ 30 млрд
14:07
Ринкова капіталізація криптовалют перевищила $ 30 млрд

За даними сайту CoinMarketCap, який займається моніторингом криптовалютного ринку, загальна капіталізація всіх криптовалют вперше в історії перевищила 30 мільярдів доларів.

За словами експерта Чарльза Хейтер (Charles Hayter), глави компанії CryptoCompare, що надає аналітичні дані по криптовалюті, це пояснюється тим, що з початку 2017 року інвестори частіше вкладають в криптовалюту, ніж в традиційні активи, зокрема, акції.

Активність криптовалют в Японії, Індії та Венесуелі допомогла компенсувати падіння обсягів торгівлі в Китаї, який до лютого 2017 року був найбільшим в світі ринком біткойна.

За підсумками 2016 року біткойн вважається найприбутковішим активом серед валют, зміцнившись до долара більш ніж на 75%. Це в чотири рази більше, ніж у російського рубля і бразильського реала, які були найбільш дохідними грошовими одиницями серед традиційних валют. З початку 2017 року біткойн виріс в ціні більш ніж на 30%.

Однак, незважаючи на зростання біткойна, кілька альтернативних криптовалют зростають випереджаючими темпами. В першу чергу, це ETH, DASH і XMR, а також LTC, який менш ніж за місяць виріс в 4 рази на наближення активації SegWit. В результаті цього, домінування біткойна на ринку продовжує падати і зараз коливається близько 65% від усього криптовалютного ринку.

 

джерело

Переглядів: 181 | | Теги: капіталізація, Криптовалюта, биткоин | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar