Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Резервний банк Індії завершив тестування блокчейн-рішень для банківської системи
08:52
Резервний банк Індії завершив тестування блокчейн-рішень для банківської системи


Дослідницький підрозділ Резервного банку Індії (IDRBT) повідомило про успішне завершення тестування блокчейн-рішення, розробленого для місцевої банківської системи. Про це пише CryptocoinNews.

У звіті IDRBT, що отримав назву «Застосування технології блокчейн в банківському і фінансовому секторі Індії», описуються дослідження, які велися протягом двох років невеликою групою розробників. При цьому в якості консультантів залучалися вчені, банки і технологічні партнери.

Результатом робіт став додаток для здійснення документарних операцій, запроваджене як самим регулятором, так і комерційними банками.

«Розуміючи всі аспекти технології, включаючи її основи, переваги впровадження і множинність варіантів застосування, ми вважаємо, що настав оптимальний час для адаптації блокчейна в Індії», - заявив директор дослідницького підрозділу доктор А.С. Рамасамтрі.


Нагадаємо, що в грудні минулого року Міністерство розвитку людських ресурсів Індії (HRD) розпочав кампанію, спрямовану на підвищення інформованості молоді про цифрових валютах. Одночасно з цим міністр фінансів Індії заявив, що цифрові валюти - це нова норма, яку суспільству необхідно прийняти.

Переглядів: 149 | | Теги: індія, IDRBT, Біткойн, Блокчейн | Рейтинг: 4.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar