Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Проти Yobit відкриті кримінальні справи за шахрайство
08:10
Проти Yobit відкриті кримінальні справи за шахрайство

Проти криптовалютної біржі Yobit порушено кримінальні справи за шахрайство. Про це повідомляє Федеральна служба по нагляду у сфері зв'язку, інформаційних технологій і масових комунікацій РФ.

Кримінальні справи відкриті в Росії, Індонезії і Україні відразу за кількома статтями: незаконні фінансові транзакції і фінансові махінації.

Органи влади вже ідентифікують творців даної схеми шахраїв для залучення їх до відповідальності.

«Зараз проводиться перевірка сайту Yobit як неблагонадійного ресурсу з подальшим його блокуванням», - відзначають в Роскомнадзорі.

Причиною стали масові скарги користувачів на некоректні дії адміністрації кріптобіржі, використання спекулятивних технологій і недостатня захищеність особистих даних користувачів.
Також користувачі кріптобіржі почали масово скаржитися на різкий скачок курсу криптовалюта, штучно задається зростанням вартості з метою збільшення продажів тієї чи іншої криптовалюти.

Зазначені відгуки масово видаляються адміністрацією, проте уникнути витоку інформації не вдалося. Все більша кількість інвесторів відмовляється ризикувати своїми фінансами, припиняючи торгівлю на даній криптобіржі. 

Штучно регульований Yobit курс дозволяє заробляти окремим категоріям користувачів, тоді як широкі маси інвесторів виявляються в мінусі. Після зазначених дій, Yobit традиційно збільшує терміни проведення транзакцій, щоб створювати труднощі, або роблячи неможливим переказ балансу на сторонні гаманці.

У зв'язку з зазначеними даними, дану криптобіржу вже визнали ненадійною, в Інтернеті з'явилося маса негативних відгуків, які розкривають незаконні технології заробітку власників кріптобіржі Yobit.

На даний момент криптовалютна біржа Yobit знята з торгів на всіх профільних ресурсах.
джерело 

Переглядів: 284 | | Теги: Криптовалюта, Yobit, біржа | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar