Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Програміст, який купив 20 000 BTC в 2010 році, покинув роботу та подорожує навколо світу
05:49
Програміст, який купив 20 000 BTC в 2010 році, покинув роботу та подорожує навколо світу

Останнім часом стрімке зростання біткойна та інших криптовалют призвело до того, що деякі люди абсолютно несподівано для себе за кілька місяців стали мільйонерами. Це демонструє, наскільки високо виросли позиції біткойна за неповне десятиліття його існування, особливо для тих, хто зважився інвестувати в криптовалюту на ранніх етапах.

Один з таких новоявлених мільйонерів, із зрозумілих причин побажав залишитися невідомим, розповів про себе журналісту Forbes. До того, як розбагатіти, він працював програмістом в одній з компаній Кремнієвої долини. У 2010 році, ознайомившись з інформацією про криптовалюту, він вирішив придбати певну кількість біткойна. На його думку, сума повинна була бути досить великою, щоб у разі зростання ціни біткойна це принесло реальний дохід. В результаті програміст придбав 20 000 BTC на 3 000 доларів США.

Однак, не всі ранні покупці біткойна змогли проявити таке терпіння і витримку - адже курс криптовалюти з тих пір переживав злети і падіння, змінюючись в десятки разів. Після того, як курс біткойна подолав 2500 $, програміст продав першу тисячу біткойнів, що принесло йому 2.6 мільйона доларів. Після цього новоспечений мільйонер кинув роботу і почав подорожувати по світу, літаючи тільки першим класом і зупиняючись виключно в п'ятизіркових готелях.

В цілому, на скачках ціни біткойна новоявленому мультимільйонеру вдалося заробити 25 мільйонів доларів, залишивши значну частку капіталу в криптовалюті. За його словами, з часом ціна біткойна може досягти 150 000 доларів.

«Я насправді думаю, що він так виросте. Але для цього необхідно, щоб до гри підключилися багато держав і компанії. Ніякі спекуляції не зможуть підняти його настільки високо ».

Прогнози з Уолл-Стріт: 55 000 доларів до 2022 року

Такі «бичачі» прогнози ціни на біткойна далеко не поодинокі. За оцінками стратега однієї з компаній з Уолл-Стріт, Тома Лі (Tom Lee), до 2022 року ціна біткойна повинна досягти 55 000 доларів. Інший відомий фінансовий аналітик і стратег, Ронні Моас (Ronnie Moas), також очікує суттєве зростання вже найближчим часом.

На думку Лі, одним з рушійних чинників для біткойна є зниження попиту на золото. У такій ситуації багато інвесторів можуть зробити вибір на користь біткойна, який цілком можна використовувати як засіб зберігання, аналогічного золота та інших дорогоцінних металів.

Обмежений запас криптовалют, який не може перевищувати 21 мільйона монет, а також децентралізована природа біткойна перетворюють його в безпечний притулок на період економічної нестабільності.

джерело

Переглядів: 182 | | Теги: силіконова долина, ціна біткойна, Біткойн | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar