Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Продавати або купувати біткойн? Зачекайте поки Трамп розкриє карти.
15:50
Продавати або купувати біткойн? Зачекайте поки Трамп розкриє карти.

Зміни, які відбуваються в галузі біткойна в січні 2017 року, можуть викликати паніку і навіть істерику. Такі різкі цінові коливання означають, що волатильність досягла свого піку.
Останній стрибок біткойна, як і більшість попередніх, був викликаний тим, що відбувається в Китаї і діями китайського уряду.
Ні для кого не секрет, що уряд Китайської Народної Республіки хоче зупинити обвал юаня. Як повідомляє Bloomberg:
«Резервний фонд Китаю впав до п'ятирічного мінімуму в $ 3.05 трлн в листопаді, так як уряд другий за величиною економіки в світі використало свої валютні резерви для підтримки юаня. За 11 місяців 2016 року країна втратила близько 760 млрд доларів. »


Не дайте дракону вас налякати

Отже, китайська валюта, по суті, знаходиться у вільному падінні. Китайці хочуть ввести деякі методи контролю за рухом капіталу. Але чи повинно це хвилювати нас, як користувачів або інвесторів біткойна?
Замість поспішних висновків, було б непогано все зважити. Народний банк Китаю (НБК) викликав представників китайських біткойн-бірж  і влаштував їм прочухана. Однак не схоже, щоб китайський центральний банк збирався кардинально змінити що-небудь, що стосується біткойна.
Як повідомляє Reuters про заяву НБК: «Усі без винятку китайські інвестори повинні підійти до інвестування в віртуальні валюти, на кшталт біткойна, з максимальною раціональністю.
На даний момент біткоіни не є валютою і не може бути поширений на ринку в якості реальної валюти ».

Ми вже детально вивчили цю заяву і можемо сказати, що нічого нового щодо біткойна не відбудеться і все залишиться як і раніше.


Зачекайте, поки Трамп розкриє карти

20 січня новообраний президент Америки Дональд Трамп вступить на посаду. Китай, можна сказати, в очікуванні, тому що існує ймовірність погіршення китайсько-американських відносин з приходом Трампа.
Тобто, дії НБК потрібно розглядати і в світлі цих подій, а не тільки в зв'язку з біткойном.
CNBC цитує Кена Чунга, азіатського валютного стратега-аналітика японського банку Mizuho Bank в Гонконзі, який говорить:
«Підтримка юаня і зростання процентних ставок провокують НБК до активних дій для захисту національної валюти. Реалізація політики Трампа і його ставлення до Китаю - ось що має вирішальне значення для ціни долара / юаня в 2017 році. »
Якщо ви роздумуєте зайнятися біткойном, вам варто почекати і подивитися, як дії Трампа вплинуть на світову економіку і валюти в 2017 році. Ринок вже трясе через ймовірне майбутнього, яке принесе з собою цей популіст. Чи перейде юань у вільне падіння після приходу Трампа, або ж весь світ увійде в період невизначеності - біткойна, ймовірно, буде в ролі благодійника.
Завдяки збільшенню кількості біткойн-додатків, буде рости і його корисність. Якщо ви вважаєте біткойн активом - притримайте його. Якщо ж ви короткостроковий трейдер - продавайте його негайно.
Якщо ви використовуєте біткойн в якості грошей, продовжуйте це робити. Біткойн існує вже досить довгий час і заробив собі певне місце в фінансовій системі. Так, можливо він займає не таку майже всю систему, але це досить цікавий товар, актив, грошове засіб, валюта, або як ще його прийнято називати.
Багато хто погодиться, що біткойни хороший для тих, хто працює з ним в довгостроковій перспективі. Безумовно, минуле не може бути показником майбутніх доходів, але необхідно враховувати і сьогоднішні макроекономічні обставини. Проте, існує річ, яка відрізняє біткойн від інших традиційних інвестицій - люди і користувачі самі можуть створювати і розширювати можливості криптовалюти.
Ми знаємо ще одну причину, по якій вам варто зберегти і ваші монети, і віру в крипто.
Як сказав Кумар Гура, генеральний директор Cashaa (Auxesis Group): «Я вважаю, що на даному етапі не настільки важливо, скільки коштує біткойн. Всі ми знаємо, що біткойн все ще непостійний і його ринкова частка в порівнянні з іншими поширеними товарами - крапля в морі. Крім цього, існує безліч різних питань.
Я вважаю, що 2017 стане роком, коли біткойни нарешті позбавиться від усіх чуток і негативної репутації, і ввійде в споживче простір. Будуть запущені програми, які допоможуть донести переваги біткойна і блокчейна до звичайних споживачів. Як актив біткойн неодноразово доводив, що він більш гостро реагує на політичні та економічні зміни, що призведе в галузь більше інституційних інвесторів, охочих збалансувати свій портфель ».


Купувати чи продавати?

Відповідь на це питання повністю залежить від вас. Але беручи до уваги невизначеність світових ринків, ситуацію в Китаї і технологічні перспективи криптовалюти і блокчейна, біткойн є не найгіршим вкладенням капіталу.
Він росте і падає, але в цьому і є вся суть інвестицій. Ви повинні приймати зважені рішення, а не намагатися вдало вгадати момент входу або виходу на ринок. Кажучи про біткоіни, важливе місце займає його волатильність, і навряд чи найближчим часом вона кудись зникне. І ще одне - якщо у вашому гаманці завалялася кілька біткойнів ваші діти скажуть вам тільки спасибі.

джерело

 

Переглядів: 164 | | Теги: Китай, трамп, продавати, 2017, купувати, біткоін | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar