Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Приголомшливий прогноз від Saxo Bank: ціна біткойнів досягне $ 60 000, перш ніж впасти до $ 1000. в 2018 році
15:40
Приголомшливий прогноз від Saxo Bank: ціна біткойнів досягне $ 60 000, перш ніж впасти до $ 1000. в 2018 році

Згідно з прогнозом від Saxo Bank, ціна біткойнів в 2018 році перевищить $ 60000, перш ніж впаде на 98%, до «фундаментальної» собівартості «в $ 1000».

Данський інвестиційний банк опублікував:
«Зростання біткойнів і інших цифрових валют був одним з найбільш приголомшливих явищ на фінансових ринках в останні роки. Біткойн буде і далі підвищуватися - протягом більшої частини 2018 року, але Росія і Китай спільно спровокують крах ».

Saxo попереджає, метеорні сходження біткойнів буде дорівнювати швидкості його кончини. Китай і Росія, будучи стурбованими відходом капіталу з країни, розв'яжуть багатоцільовий напад на децентралізовану екосистему цифрової валюти, з метою змістити «фокус з біткойнів». Крім створення власних цифрових валют, підтримуваних державою, обидва уряди введуть заборону на Майнінг, посилаючись на екологічні проблеми, хоча їх істинним пріоритетом буде контроль за внутрішньою грошово-кредитною політикою.

Прихильники біткойнів не здадуться без бою, але банк пророкує, що державні криптовалюти будуть краще функціонувати як реальні платіжні системи, що покладуть край дворічної крипто-манії і змусять ціну біткойнів опуститися до $ 1000..

«Більш плавне функціонування державних протоколів для фактичних платежів і стабільність цін, а також втручання держави знизять інтерес до всіх цифрових валют і повністю замінять біткойни незважаючи на обіцянки покращити блокчейн», - підсумували в Saxo.

«Після свого вражаючого підвищення в 2018 році, біткойн буде падати до 2019 року, наближаючись до фундаментальної« собівартості »в $ 1000».

Але з огляду на ,, точність ,, подібних прогнозів, а також прогноз самого Saxo на 2017 р, де вони передбачали зростання всього 300% для біткойнів, будемо сподіватися на більш сприятливе закінчення 2018 року

 

джерело
 

Переглядів: 73 | | Теги: Saxo bank, падіння, рекорд, Біткойн | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar