Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Polybius Foundation презентувала проект першого банку для криптобізнеса
13:56
Polybius Foundation презентувала проект першого банку для криптобізнеса

Естонська компанія Polybius Foundation провела презентацію свого проекту PolybiusBank на конференції Blockchain & Bitcoin Conference в Талліні. Цей проект може стати найбільшою сполученою ланкою між банками і продавцями інтернет-послуг і товарів. Про це повідомляє Радіо Sputnik.

PolybiusBank планує поєднати в собі функції банку, агрегатора інформації та сполучної ланки для всіх посередників в роботі з інтернет-платежами. Проект буде працювати на блокчейні і відповідно до європейської директиви PSD2.

«Директива PSD2 створить можливості для бізнесів, які займаються платежами, робити платежі трішки краще, трішки швидше, безпечніше і зручніше для користувача», - розповів представник PolybiusBank Едгар Берс.

Стара схема роботи передбачала занадто багато посередників, необгрунтованої витрати часу і зайвих комісій тільки для того, щоб перенаправити кошти від покупця до продавця відповідних товарів або послуг.

За словами Берсі, Європейська комісія пропонує свій варіант, щоб безпосередньо підключити банк до самих сервісів, тому що для клієнта це буде дешевше, простіше і зручніше.

«Якщо все піде, як ми хочемо, то у Естонії з'явиться свій маленький фінансовий Google», - заявив представник PPolybiusBank.

Раніше Forklog повідомляв про намір компанії Polybius Foundation відкрити банк, що спеціалізується на фінансових послугах для організацій, що працюють з криптовалютою і блокчейном по всьому світу. PolybiusBank буде надавати як традиційні банківські послуги для фізичних та юридичних осіб з використанням блокчейн-технологій, так і працювати з криптовалютними стартапами і блокчейн-проектами.

 

джерело 

Переглядів: 195 | | Теги: Polybius, эстонія, Bank, Фінтех | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar