Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Податкова служба США відстежує біткойни з 2015 року
11:38
Податкова служба США відстежує біткойни з 2015 року

Як передає видання Daily Beast, податкова служба США (IRS) використовує інструменти відстеження транзакцій  біткойнів, розроблені Chainalysis - компанії, що спеціалізується на розробках технологій аналізу блокчейна.

Згідно з даними Адміністрації загальних служб (GSA) США, IRS співпрацює з Chainalysis: з 2015 року служба використовує програмне забезпечення компанії для «відстеження грошових потоків через криптовалюту біткойн». В рамках контракту, який триватиме до початку вересня, IRS вже заплатила більше $ 88 000.

«Це необхідно для виявлення і отримання доказів відмивання грошей або приховування доходів в рамках податкового шахрайства або інших федеральних злочинів, що здійснюються за допомогою біткойнів», - заявляє IRS.

Знайти людину, пов'язану з конкретною транзакцією в блокчейні буває дуже просто, якщо він не приділяє підвищеної уваги мережевої безпеки. Для цього достатньо отримати доступ до пакету відомостей, які автоматично збирають файли cookie, які допомагають сайтам запам'ятовувати і впізнавати своїх відвідувачів при повторному вході, заявляють фахівці Прінстонського університету.

Результати перевірки 140 великих сайтів показали, що 107 з них надають дані 40 організаціям. Більше 30 сайтів дозволяють збирати інформацію про особисті біткойн-адреси і розміри платежів. До компаній, які отримують інформацію про користувачів, відносяться в тому числі BlockChain.info, Google, RevJet і American Express.

Треті особи отримують доступ до адрес електронної пошти та фізичних адрес, нікнеймів, імен і прізвищ користувачів, а також до їх номерів телефонів - причому в половині випадків дані вдається отримати, незважаючи на роботу захисних сервісів, на зразок ZeroCoin.

 

джерело 

Переглядів: 114 | | Теги: податкова, США, Блокчейн, Біткойн | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar