Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Починається суд у справі «хмарної афери» Gaw Miners
05:56
Починається суд у справі «хмарної афери» Gaw Miners

Скандально відома компанія GAW Miners і інвестор Стюарт Фрейзер (Stuart Fraser) можуть скоро зустрітися в суді у зв'язку з цивільним позовом проти компанії що, нині не функціонує. Суддя округу Коннектикут відхилив прохання Фрейзера про заочний розгляд справи і перенесення слухань.

На Gaw Miners поданий позов про продаж невласного продукту

Компанія Gaw Miners позиціонувала свою діяльність як сервіс хмарного Майнінгу кртиптовалюти, однак насправді це була  гігантська схема Понці. У середині 2015 року компанія розвалилася. Її засновник Гомеро Джошуа Гарза (Homero Joshua Garza) разом зі своїми партнерами, в число яких входив Стюарт Фрейзер, викликали підозри в криптовалютному співтоваристві, так як використовували тіньовий майнінг, майнінг програму Zen, пристрої Hashlet, і сумнозвісну цифрову валюту Paycoin. У грудні 2015 Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) встановила, що Gaw Miners і Гарза управляли фінансовою пірамідою.

Згодом, влітку 2016 року абоненти Gaw подали позов на компанію і інвестора Стюарта Фрейзера, звинувативши їх в шахрайстві. Цивільний позов, який буде розглядатися в суді штату Коннектикут, вимагає відшкодування збитків у зв'язку з тим, що обвинувачені продавали те, «що їм не належало і навмисне спотворювали сенс того, що продавали».

«Починаючи приблизно з березня 2014 року по грудень 2014 року, обвинувачені продали більше 10 000 інвесторам велику кількість продуктів і інвестиційних контрактів, які, за їхніми словами, повинні були принести прибуток від майнінгу або інших інвестицій в віртуальну валюту», - пояснюється в цивільному позові проти Gaw Miners.

Суддя відхилив прохання про заочний розгляд і відстрочку слухань

21 березня суд отримав запит від юридичної фірми Фрейзера Hughes Hubbard & Reed LLP з проханням провести судове засідання заочно. Фрейзер неодноразово спростовував звинувачення про свій зв'язок з операціями компанії. Суд відхилив його прохання, заявивши:

У даній справі, Судом розглядається кілька запитів. По-перше, запит про припинення справи [ECFNo. 41] відхилений, оскільки в ньому не міститься законних претензій. При наявності законних претензій Суд розгляне Заяву про припинення справи [ECF No. 61] в установленому порядку.

По-друге, відповідно до причин, зазначеними в заяві Позивача, [ECFNo. 68-1], запит на заочний розгляд справи, відповідно до Правила 55 (a), щодо GAW Miners, LLC і Zenminer, LLC [ECF No. 65], в тому числі термінів подачі заяв на заочний розгляд справи 1. березня 2017 року, відхилений.

Чи дочекаються інвестори Gaw відшкодування збитків?

Стюарт Фрейзер заперечує будь-який зв'язок з Gaw. Проте, його профіль в Linkedin говорить про зворотне.

Люди, які стояли за лаштунками діяльності Gaw Miner, звинувачуються в маніпулюванні інвесторами і використанні «криптовалютного жаргону», який допоміг їм приховати свої справжні наміри. Хмарні операції з біткойнами і шахрайська схема з Paycoin принесли мільйонний прибуток, однак інвестори своїх виплат так і не отримали. Компанія звинувачується в тому, що вона взагалі не мала права здійснювати майнінг операцій , в той час як Гарза і його помічники продавали майнінгові пристрої.

З огляду на недавнє рішення судді Ши, схоже, що цивільним позовом проти Gaw, Zen і Фрейзера найближчим часом буде дано хід.

джерело

Переглядів: 142 | | Теги: шахрайство, Майнінг | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar