Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Платіжний сервіс PayMaster почав приймати біткойни
20:46
Платіжний сервіс PayMaster почав приймати біткойни

Сервіс прийому платежів для інтернет-магазинів і проектів PayMaster.ua повідомив про початок роботи з криптовалютою біткойн.

Тепер клієнти сервісу можуть приймати біткойни двома способами: в першому випадку криптовалютні платежі надходять на банківський рахунок за аналогією з використанням інших платіжних інструментів, таких як банківська карта, сервіси WebMoney, Privat24 і т.д. В другому - прийняті криптовалютні платежі зараховуються на BTC-аккаунт магазину в особистому кабінеті PayMaster.ua

«Реалізація сервісу стала можливою завдяки партнерству з європейськими компаніями», - повідомили представники PayMaster.
Нагадаємо, що недавно у Верховній Раді України був зареєстрований законопроект № 5361, що дозволяє резидентам країни використовувати для онлайн-розрахунків міжнародні системи електронних грошей. Зокрема, документ дозволяє і простим українцям купувати випущені нерезидентами електронні гроші в «готівковій та безготівковій формі» за умови здійснення таких операцій через українські банки.

Крім PayPal і Webmoney, мова може йти про таких платіжних системах, як ApplePay, GoogleWallet і інші, однак біткойни та інші криптовалюти безпосередньо не згадуються.

джерело

Переглядів: 164 | | Теги: PayMaster, Біткойн | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar