Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Платіжний підрозділ Alibaba задіє блокчейн-технології
21:56
Платіжний підрозділ Alibaba задіє блокчейн-технології


Ant Financial, платіжний підрозділ онлайн-гіганта Alibaba, планує протягом наступних 10 років збільшити клієнтську базу до 2 млрд користувачів, а також впровадити рішення, засновані на технології блокчейн.

Таку заяву зробив глава Ant Financial Ерік Цзин, повідомляє CNBC.

«У нас великі амбіції, ми хочемо стати по-справжньому глобальною компанією. Використовуючи нові технології, ми думаємо наростити клієнтську базу до 2 млрд людей у ​​наступні 10 років. Спільно з нашими партнерами ми зможемо охопити дуже багатьох », - сказав Ерік Цзин.
Також він ствердно відповів на питання, чи припускає Ant Financial використовувати технологію блокчейн.

"Безперечно. Всі ці технології і рішення буде використано для підвищення безпеки і надійності. Блокчейн і штучний інтелект будуть глибоко інтегровані в сервіси Ant Financial », - додав Ерік Цзин.
У 2016 році Ant Financial вже задіяла блокчейн в проекті, пов'язаному з благодійним фондом. Компанія також є оператором мобільного гаманця Alipay, кількість користувачів якого в Китаї вже перевищує 450 млн чоловік.

Засновник і керівник Alibaba Group Джек Ма вважається другим в рейтингу найбагатших людей Китаю. За даними журналу Forbes, його статки перевищують $ 23 млрд доларів. У число підприємств групи входять інтернет-магазини Taobao і AliExpress.

джерело

Переглядів: 93 | | Теги: Китай, Метки: Alibaba, Ant Financial | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar