Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Платформа хмарних обчислень iEx.ec зібрала 10 мільйонів доларів за 3 години
13:17
Платформа хмарних обчислень iEx.ec зібрала 10 мільйонів доларів за 3 години

Платформа хмарних обчислень на блокчейні Ефіріума iEx.ec зібрала 10 мільйонів доларів за 3 години. В ході ICO до продажу були запропоновані токени RLC (Ефіріум, стандарт ERC20).

Краудсейл стартував 19 квітня в 13-00 UTC: протягом 3 годин близько 60 мільйонів токенів RLC (верхня межа ICO), були продані тисячу сімсот сорок одному учаснику.

Проект iEx.ec ставить перед собою мету об'єднання простоюючих комп'ютерних потужностей в розподілену обчислювальну мережу, призначену для виконання завдань, що вимагають великих потужностей. Токени RLC будуть служити для взаєморозрахунків між замовниками та провайдерами потужностей.

Команда проекту, на чолі якої стоїть Жиль Федак (Gilles Fedak), має намір перенести технологію Desktop Grid Computing, розроблену для наукових обчислень, на блокчейн Ефіріума.

Платформа iEx.ec приходить на ринок децентралізованих обчислень на блокчейні не першою: конкуруючий проект Golem в ході ICO в листопаді 2016 року зібрав 8.2 мільйона доларів за 20 хвилин - правда, творці iEx.ec вказують на відмінності між ними. На момент написання статті, ринкова капіталізація токенів GNT Golem склала більше 89 мільйонів доларів, при тому, що готовий продукт очікується не раніше ніж через рік.

Необхідно також відзначити, що навіть при наявності готового коду, обом проектам доведеться доводити свої конкурентні переваги в першу чергу не один перед одним, а перед комп'ютерними гігантами, вже давно освоюють ринок розподілених обчислень: Amazon AWS і Microsoft Azure.

Оскільки токени RLC поставляються покупцям відразу по завершенні ICO, а проект iEx.ec досить відомий в криптовалютному співтоваристві, слід очікувати незабаром появи RLC в лістингах бірж. Однак, негайна поставка токенів і відсутність таймлоков мають і негативну сторону: в розпорядженні засновників проекту залишається близько 30% всіх RLC, а це означає, що вони мають можливість впливати на курс токенів. До того ж, впевненість потенційних інвесторів в майбутньому проекту була б вищою, якби токени, що належать команді, залишалися замороженими на певний період.

 

джерело 

Переглядів: 126 | | Теги: iEx.ec, Blockchain, Ethereum, хмарних обчислень, Платформа | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar