Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Північнокорейські хакери звинувачуються в розкраданні 100 мільйонів Вон в біткойнах щомісяця з 2013 по 2015 роки
21:21
Північнокорейські хакери звинувачуються в розкраданні 100 мільйонів Вон в біткойнах щомісяця з 2013 по 2015 роки

У зв'язку з останніми геополітичними тенденціями, крім російських і китайських хакерів починають входити в моду і північнокорейські. Південнокорейська компанія, що займається кібербезпекою, стверджує, що хакери з Північної Кореї крали по 100 мільйонів вон (приблизно 90 000 доларів) кожен місяць з 2013 по 2015 рік в Південній Кореї і за її межами, щоб збільшити запаси конвертованої валюти.

Чой Сан-Мен (Choi Sang-myong), керівний працівник компанії розповів про це в своєму інтерв'ю радіостанції Radio Free Asia - розташованої у Вашингтоні некомерційної організації, що здійснює мовлення на декількох мовах в країнах Східної Азії. Поки незрозуміло чи були ці хакерські атаки спонсоровані державою, і чи були вони взагалі.

Як повідомляє корейське інформаційне агентство Yonhap, керівний співробітник з охоронної фірми Hauri Inc., розташованої в Сеулі, стверджує, що північнокорейські хакери почали крадіжку біткойнів в 2013 році - тоді вони «накрали» криптовалюти приблизно на 40 мільйонів вон в Південній Кореї. Крадіжка відбулася через кілька тижнів після того, як Сеул припинив операції в Кесоні, місті в Північній Кореї, в якому знаходилася загальна промислова зона двох країн.

Після першої крадіжки ці хакери стали практикувати схему онлайн-вимагання біткойнів, як стверджує представник компанії кібербезпеки. 
Він зазначає:
«Після цього, за нашими даними, зловмисники щомісяця крали по 100 мільйонів вон в біткойнах щомісяця».

Чой додає, що північнокорейські хакери продовжували красти біткойни з Південної Кореї та інших країн по всьому світу аж до 2015 року. Насторожує той факт, що південнокорейські фахівці з кібербезпеки дізналися про це тільки зараз.

Чой також звинуватив Північну Корею в тому, що вона «займається здирництвом біткойнів приблизно з 2012 року», в чому їм допомагає анонімність біткойна і складності в пошуку кіберзлочинців в цій області.

Фахівці з кібербезпеки і співробітники розвідки стверджують, що Північна Корея причетна до ряду великих кіберзлочинів, включаючи крадіжку 81 мільйони доларів з Центрального банку Бангладешу і злом однієї з головних кіностудій Голлівуду - Sony Pictures. Крім цього, в кінці 2016 року фахівці з безпеки розкрили план Північної Кореї по крадіжці грошей з більш ніж 100 організацій і банків по всьому світу, після того північнокорейські хакери спробували зламати польські банки.

 

джерело

Переглядів: 104 | | Теги: біткойни, злом, хакери, Північна Корея | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar