Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Південна Корея знизить вимоги до криптовалютних компаній
06:52
Південна Корея знизить вимоги до криптовалютних компаній

Уряд Південної Кореї працює над зниженням вимог до акціонерного капіталу для компаній, що пропонують послуги з обміну іноземної валюти, включаючи тих, хто використовує криптовалюту для грошових переказів. Зміна покликана «стимулювати ринок обміну іноземної валюти».

Згідно з рішенням Міністерства стратегії і фінансів Південної Кореї, з 18 липня мінімальні вимоги до капіталу будуть знижені з 2 млрд он до 1 млрд вон (приблизно $ 900 000 на момент публікації).

Вимогу про 2 млрд вон зазначено в переглянутому Законі про операції з іноземною валютою, який міністерство докладно виклало в лютому. Мета переглянутого акта полягає в тому, щоб забезпечити стандарти для невеликих компаній, що пропонують послуги з міжнародних переказів. Однак цей законопроект зазнав серйозної критики, оскільки 2 млрд вон вважаються величезною сумою для більшості дрібних компаній.

Оскільки закон стосується валютних переказів, він зачіпає тільки постачальників послуг з переказів біткойна, згідно провідній південнокорейській кріптовалютній компанії Coinplug. Ці компанії включені в закон, оскільки вони приймають корейські вони і доставляють кошти в біткоінах на потрібну адресу.

Coinplug також підтвердила, що зараз статутний капітал компаній, що займаються перекладами криптовалюти, повинен бути на суму 2 млрд вон, який, як очікується, буде знижений до 1 млрд вон. Однак, за словами представників компанії, Coinplug не підпадає під дію нового закону, оскільки і так виконує всі вимоги чинного. В цілому, компанія вважає, що більш низькі вимоги до акціонерного капіталу, швидше за все, привернуть на ринок більше компаній, що займаються Фінтех і криптовалютою.

Найбільша перевага переказів в біткойнах - швидкість і все ще низькі комісії. Зазвичай для валютних переказів банки використовують SWIFT, який займає від двох до трьох днів і може коштувати до 6% від загального обсягу переказів. Крім того, щорічно комерційні банки забирають близько 500 млрд вон в якості комісійних. Навпаки, грошові перекази в біткойнах можуть бути здійснені в той же день приблизно за 1% комісії.

Корейський вон вважається четвертою з найбільш продаваних валют на ринку біткойна. На початку 2017 року генеральний директор  біткойн біржі Korbit Тоні Лю (Tony Lyu) розповів про зростаючу популярність використання біткойна для міжнародних грошових переказів в Південній Кореї.

«Компанії, які отримують грошові перекази, також використовують біткоіни в своїх послугах. Таким чином, багато клієнтів в Кореї використовують біткоіни і отримують вигоду, навіть не усвідомлюючи цього », - сказав він.

 

джерело 

Переглядів: 136 | | Теги: грошові перекази, Південна Корея, Біткойн | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar