Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Після рішення з ETF почався бум альткойнів
18:19
Після рішення з ETF почався бум альткойнів

У той час, як більшість трейдерів сфокусувалися на ринку біткойна після рішення SEC про відмову в реєстрації Bitcon ETF, альткойнам приділяли менше уваги, і даремно - на цьому ринку також відбулися значні зміни. Багато альткойнів виросли в ціні. Наприклад, триває ралі Dash, як і інших основних криптовалют.

Вже стало очевидно, що негативне рішення SEC означає затягування виходу біткойна на фондові ринки на невизначений термін. По суті, існування будь-яких криптовалютних ETF залишається мрією, поки не відбудуться радикальні зміни в сфері регулювання і біткойн буде визнаний досить стабільним для роботи на американських біржах. Однак, криптовалюти продовжують успішно розвиватися, незалежно від схвалення традиційного фінансового світу.

Альтернативні криптовалюти, як і біткойн , незалежно від рішення SEC в останні дні різко пішли вгору, «озеленити» таблиці ринків. Причому не можна сказати, що зростання альткойнів забезпечене виведенням грошей з біткойна , так як і він продовжує відновлення після публікації рішення SEC. Це означає, що на криптовалютні ринки йдуть кошти з зовнішніх джерел, тобто загальна капіталізація галузі зростає ще швидше.

За словами деяких трейдерів, зараз - саме час інвестувати в альтернативні криптовалюти, хоч і вельми сумнівно, що будь-яка з них найближчим часом зросте до рівня біткойна . З огляду на те, що біткойн як і раніше залишається дуже вузькоспеціалізованим активом, це не обіцяє нічого хорошого для більшості альткойнів.

Тим не менш, деякі альтернативні криптовалюти можуть зачепитися за біткойн і рости разом з ним. Наприклад, Dash, яка значно зросла за останні кілька тижнів. На поточний момент ціна Dash коливається в районі 77 доларів і очевидно, що попит на більш анонімні криптовалюти в найближчим часом навряд чи зменшиться. Зростання Dash підтримується і тим, що величезна кількість монет зараз знаходяться в заставі на мастернодах (masternodes), які утворюють другий керуючий шар мережі. Необхідно мати 1000 Dash, щоб запустити такий вузол. Власники супервузлів отримують винагороду за надання послуг в мережі, тому у людей немає причин продавати всі свої Dash одномоментно.

За останні 24 години вартість Dash виросла на 6%, а в попередню добу - на 26.5%. Очевидно, що рішення про відмову в реєстрації Bitcon ETF творить справжні чудеса для цього альткойна.

Інші великі альткойни також проявили себе активним ростом завдяки SEC. Monero і Ефіріум значно зросли за останні кілька днів. Приріст Ефіріума за останню добу становив 21.56%, а Monero поступово стала здавати позиції, знизивши свою вартість на 1,33% за останні 24 години. ZCash також підросла майже на 20%, і несподівано вирвався вперед напівзабутий DCR, показавши більш 50% зростання.

Складно сказати, як довго збережуться поточні тенденції на ринку альткойнів. Торгівля біткойном у вихідні завжди трохи нижче, ніж в будні, тому у альтернативних криптовалют був шанс вистрілити на тлі спокійного ринку біткойна . 
Головне питання зараз - чи збережеться тенденція зростання цін на альткойни протягом усього тижня, або незабаром зійде нанівець і трейдери знову перейдуть в біткойни.

джерело
 

Переглядів: 173 | | Теги: ZCash, ETF, Dash, рекорд, Альткойни, Біткойн | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar