Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Піратська партія Нідерландів не відмовлятиметься від біткойнів
17:42
Піратська партія Нідерландів не відмовлятиметься від біткойнів


Виборча рада Нідерландів відхила оплату в біткойнах від Піратської партії країни, що приймає участь в майбутніх виборах. Але це не зупинить подальшу боротьбу "Піратів" з владою.
Піратська партія - міжнародний рух, представлене більш ніж в сорока країнах. «Пірати», так члени партії звертаються один до одного, входять до складу Європейського парламенту і займають десять місць в національному парламенті Ісландії. "Пірати" також були обрані в Німеччині, Австрії, Швейцарії та Чехії. Партія позитивно ставиться до біткойна.
Багато прихильників Піратської партії жертвували їм біткойни (партія також приймає іншу криптовалюту - місцеву голландську монету Gulden). Піратська партія Нідерландів недавно спробувала зробити оплату в Виборчу раду країни біткойном. Але Виборчий рада відкинула біткойн, тому їй довелося обміняти монети на євро, і тільки після цього заплатити внесок.
"Партія хотіла сплатити внесок у розмірі 11 250 євро в Виборчу раду в біткойнах, але цей вид валюти не був прийнятий урядом", - сказала Анцілла ван дер Лист.


Піратська партія Нідерландів описує нинішню економічну систему, повну недоліків, які відсутні у біткойна.
"Старі економічні структури створені непрозорими конструкціями і є тим, що називається кількісним стимулюванням. Цінність створюється з повітря і надається тими, хто перебуває при владі. Природно, що« Пірати »поряд з власниками біткойна відчувають глибоку недовіру до банківської системи".


"Центральні банки не управляють виданими грошима таким чином, щоб сприяти суспільству в цілому", - сказала пані ван дер Лист, яка колись з'явилася на обкладинці голландського Playboy. "Можна було б стверджувати, що вони ведуть незаконний бізнес. Крім того, більшість грошей у світі насправді є боргами і підтримують тільки помилкове відчуття безпеки. Коли люди втрачають віру в свої гроші, вони втрачають віру в їх емітентів - центральні банки. Це матиме катастрофічні наслідки для всіх. «Пірати» підтримують ідею диверсифікації від банків до біткойна ".
На практиці все ми прагнемо до децентралізації влади, підзвітності, прозорості та приміщення для органічного зростання і дозволеним інновацій всілякими способами ", - Анцілла ван дер Лист." Те, що базовий код є прозорим і підтримується спільнотою, збільшує його благонадійність. Сатоши Накамото залишився анонімним, що збігається з нашими зусиллями по захисту тих, хто кидає виклик системі ".


Партія також відшкодовує витрати в криптовалюті.
"Буквально днями ми повинні були відшкодувати витрати одного з наших добровольців", - згадує ван дер Лист. "Він заплатив за наші плакати і листівки і попросив зробити оплату в біткоіни замість євро. На щастя, ми були в силах йому допомогти".
Піратська партія в Нідерландах вирішила продовжити використання біткойна.
"Ми хочемо розширити можливості людей для прийняття рішень на місцевому рівні, наскільки це можливо", - говорить г-жа ван дер Лист. "Скрізь, де є концентрація влади, прозорість і підзвітність є тим, що тримає їх під контролем. Чим більше потужність, тих необхідна більша прозорість. Ми прагнемо, децентралізувати владу від компаній і уряду." Піратська партія "відзначається позитивною позицією у ставленні до цифрового світу. "
"Ми єдина політична партія, яка розуміє, що вплив цифрового світу і його розвиток, подібно до роботизації і автономним автомобілів, вплине на суспільство і наші цивільні права", - говорить вона. "Піратська партія прийшла з Інтернету, тому наші основні принципи структуровані навколо цифрового світу. Права людини і громадянина є нашим головним пріоритетом".

джерело

Переглядів: 163 | | Теги: PIRATE PARTY, Нідерланди, MICHIEL DULFER, Піратська партія, Bitcoin | Рейтинг: 4.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar