Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Перший університет в Німеччині почав приймати біткойни
22:25
Перший університет в Німеччині почав приймати біткойни

Міжнародна бізнес-школа ESMT (European School of Management and Technology) в Берліні стала першим вищим навчальним закладом в Німеччині, який почав приймати в якості оплати біткоіни. Про це йдеться в прес-релізі ESMT.

Відтепер в цьому навчальному закладі можна оплатити криптовалютою стандартну програму навчання, а також ексклюзивні освітні програми.

«ESMT - це інноваційна і орієнтована на майбутнє бізнес-школа. Інтеграція біткойна як одного з методів оплати стала логічним наслідком дигіталізації. Цифрова валюта дає великі переваги завдяки своїм швидким і практично безкоштовним транзакціям, і це особливо актуально для переказів з країн з погано функціонуючою банківською системою. Саме тому біткойн став для нас привабливим як платіжний метод », - сказав фінансовий директор ESMT Джордж Гарліхс.
ESMT Berlin була заснована провідними міжнародними компаніями, включаючи Siemens і аудиторську фірму KPMG, і пропонує отримання ступеня магістра бізнесу і доктора наук, а також кастомізовані ексклюзивні навчальні програми.

Таким чином, бізнес-школа ESMT Berlin приєдналася до поки не дуже великого списку університетів, які беруть біткойни. Першим таким закладом став Університет Нікосії на Кіпрі в 2013, після чого таку можливість стали пропонувати Камбрійскій університет у Великобританії, Королівський коледж в Нью-Йорку і інші. У магазині Массачусетського технологічного інституту (MIT) біткойнами можна розрахуватися за книги і канцелярські товари.

Нагадаємо, в січні 2017 року в Стенфордському університеті в США пройде конференція, головною темами якої стануть використання основних методів, емпіричний аналіз і моделювання ризиків для кращого розуміння безпеки і системних ризиків блокчейн-протоколів.

джерело

Переглядів: 96 | | Теги: Німеччина, Освіта, університет | Рейтинг: 3.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar