Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Перетинаючих кордон США можуть зобов'язати декларувати біткойни
18:55
Перетинаючих кордон США можуть зобов'язати декларувати біткойни

Згідно з новим законопроектом, внесеним в Сенат США, всіх, хто в'їжджає в країну можуть зобов'язати декларувати біткойни та інші цифрові активи, якщо їх ринкова вартість перевищує $ 10 тис. Про це пише Bitcoinist.

Автором законопроекту 1241 (Про боротьбу з відмиванням грошей, фінансуванням тероризму та фальшивомонетництвом) виступив сенатор-республіканець від штату Айова Чак Грасслі.

Згадка про криптовалюту міститься в розділі 13 законопроекту (оплачені пристрої доступу, цифрові валюти або інші подібні інструменти) і передбачає співпрацю спеціально уповноваженого Митної служби і міністра внутрішньої безпеки США.

Законопроект має на меті запобігти ввезенню в США незадекларованих цифрових активів, і, як передбачається, що в'їжджають в США повинні будуть заявляти про наявні в їхньому розпорядженні криптовалюту на суму понад $ 10 тис незалежно від того, чи є у митників можливість це з'ясувати.

У разі, якщо кошти не будуть задекларовані, законопроект передбачає їх блокування, хоча як це планується реалізувати технічно, не зовсім ясно.

 

джерело 

Переглядів: 140 | | Теги: митниця, США, Біткойн | Рейтинг: 4.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar