Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Передплачена карта Visa від BitPay тепер доступна в 131 країні
14:13
Передплачена карта Visa від BitPay тепер доступна в 131 країні

BitPay розширює можливості своїх передплачених біткойнових карт - тепер їх можуть отримати жителі ще 100 країн. Про це стало відомо 22 травня через заяви комерційного директора компанії Сонні Сінгха (Sonny Singh) на конференції Consensus 2017. Карти на основі системи Visa дозволяють користувачам поповнювати карти BitPay доларами, використовуючи для цих цілей криптовалюту. Згодом картками можна здійснювати оплату покупок в євро, британських фунтах або доларах США по всьому світу.

«Це буде перша передплачена дебетова карта, яка доступна в 131 країні», - зазначає президент BitPay Стівен Пейра (Stephen Pair).

Судячи з оголошння, проект стане втіленням ідеї, реалізувати яку біткойнові стартапи намагалися ще з 2014 року. Всі попередні спроби інших компаній досягти подібного результату стикалися з різними проблемами, проте Пейра стверджує, що їх партнерство з Visa вирішить більшу частину з них. Він говорить:

«По суті досягнутий нами результат - максимум того, що можна здійснити з біткойновими картками. Це дійсно дозволяє поширити картки серед великої кількості людей ».

На даний момент BitPay повідомляє, що з моменту анонса спільного проекту з Visa в минулому році на конференції Consensus 2016, було замовлено 15 000 карт для використання на території США (спочатку карти були доступні на території всіх 50 штатів). Крім того, компанія повідомляє, що останнім часом спостерігається підвищення попиту на міжнародну версію карти.

«У нашому списку очікування більше 20 000 чоловік», - зазначає директор з маркетингу та зв'язків з громадськістю BitPay Джеймс Уолпол (James Walpole). «Ця карта є великою цінністю для учасників спільноти, особливо на ринках, що розвиваються, де біткойн використовується для здійснення оффлайн-платежів».

Запуск нової пропозиції збігся за часом з тим моментом, коли проекти і стартапи, раніше використовували біткойн для здійснення платежів, почали шукати інші рішення через зростаючі комісії всередині мережі.

У той час як Circle перемістився на нову платформу в грудні 2016 (проте в березні цього року знову став використовувати біткойн і ефіріум), Пейра стверджує, що його компанія поки не збирається здійснювати щось подібне, відзначаючи при цьому, що BitPay потребує «криптовалюту, яка безпечна, ліквідна і масштабіююча в достатній мірі ».

«Ми прихильники одного блокчейна, але якщо в мережі виникнуть якісь проблеми, то ми розглянемо варіант переходу на іншу валюту або на форк біткойна », - зазначає Пейра.

Користувачі платять відповідну комісію за транзакцію в мережі біткойна для поповнення карти, однак команда BitPay підкреслює користь свого продукту, а також переваги криптовалюти і вважає, що ці фактори нівелюють подібні проблеми.

Компанія BitPay, заснована в 2011 році, є одним з найстаріших стартапів в співтоваристві, привернула інвестицій більш ніж на 30 мільйонів доларів за час свого існування.

 

джерело

Переглядів: 123 | | Теги: BitPay, visa, Біткойн | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar