Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Pantera Capital прогнозує, що ціна біткойну знизиться на 50% наступного тижня
10:33
Pantera Capital прогнозує, що ціна біткойну знизиться на 50% наступного тижня

Ден Морхед (Dan Morehead), криптовалютний інвестор, президент і засновник Pantera Capital, повідомив CNBC, що вже наступного тижня, тобто останнього тижня перед Новим роком, ціна біткойна може впасти на 50% - до найнижчого рівня з початку листопада.

Ця заява виглядає трохи дивно на тлі недавньої новини про те, що належить його компанії криптовалютний хедж-фонд Pantera Bitcoin показав рекордний прибуток в 25 004%! Можливо, після фіксації такого чудового результату компанія хоче повторити успіх, для якого було б вкрай корисним тимчасовий обвал криптовалюти? Пізніше Морхед додав, що в кінцевому рахунку біткойн значно перевершить свою поточну вартість.

Найбільші блокчейни, такі як Bitcoin, Ethereum і Ripple - як і раніше молоді гравці в гонці, яка триватиме багато десятиліть, сказав Морхед, який вперше купив біткойн за ціною в 72 долара. Він підкреслив, що такі молоді валюти неминуче будуть стикатися з різким зростанням і падінням ціни. Він передбачив, що через рік ціна біткойна буде набагато вище, ніж зараз.

Спостерігач-ветеран

Фінансова кар'єра Морхед почалася в Goldman Sachs з торгівлі цінними паперами, забезпеченими заставами. Він також працював фінансовим директором, який керував макроекономічними операціями в хедж-фонді Tiger Management, заснованому інвестором Джуліаном Робертсоном (Julian Robertson).

Морхед відкрив Pantera Capital в 2003 році для роботи з інституційними інвесторами. Через 10 років компанія запустила свій перший криптовалютний фонд. Тільки за листопад і грудень фонд виріс на 60%.

Морхед сказав, що обсяги кртиптовалютного майнінгу швидко ростуть. При цьому він вважає, що майнінг останнім часом став більш конкурентним і складним. Він як і раніше оптимістично ставиться до біткойна і вважає криптовалюту «цифровим золотом».

Багато хто сподівається, що недавній запуск ф'ючерсів на біткойні - крок до того, щоб перетворити цифрову валюту в законний клас активів, в той час як інші просто вважають біткойн міхуром, а ф'ючерси - способом зробити ставку проти нього.

ICO Морхед

У червні Морхед сказав, що хоче зібрати 100 мільйонів доларів до кінця літа, щоб зосередитися виключно на ICO. Фонд на той момент вже зібрав 35 мільйонів доларів. Pantera розглядає кожен проект індивідуально і вже інвестувала в такі ICO, як Ox, FunFair, Omise і Civic.

 

джерело

Переглядів: 157 | | Теги: прогноз, Pantera Capital, Ціна, Біткойн | Рейтинг: 3.5/2
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar