Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Падіння фондового ринку Китаю призвело до здорожчання біткойна
16:23
Падіння фондового ринку Китаю призвело до здорожчання біткойна

Курс біткойна виріс до трирічного максимуму на тлі зниження китайських фондових індексів. Про це пише видання Financial Times.

На провідній китайській кріптовалютній біржі OKCoin ціна біткойна зросла до $ 789,23. На думку FT, це пов'язано з падінням індексів Shanghai Composite (-0,7%) і Shenzhen Composite Index (-0,6%). Так фондовий ринок відреагував на обмеження, накладені на інвестиції страхових компаній в китайські цінні папери.

Ще однією причиною зростання курсу біткойна є зниження курсу юаня. Раніше видання Wall Street Journal звертало увагу на те, що в зв'язку з падінням курсу китайської валюти місцеві інвестори шукають більш стабільні активи і вкладають свої кошти в біткойни.

Нагадаємо, що інші джерела пов'язують зростання курсу біткойна з подіями в Венесуелі, де було прийнято рішення про виведення з обігу купюр з найвищим номіналом.

За заявою президента Ніколаса Мадуро, зробленому 11 грудня рішення вступить в силу в протягом 72 годин. Таким чином, починаючи з середи у громадян Венесуели буде десять днів для обміну старих банкнот номіналом в 100 боліварів на монети і нові купюри більш високої гідності. Раніше влада в зв'язку з економічною кризою анонсували введення купюр номіналом в 5000 боліварів.

джерело

Переглядів: 85 | | Теги: Китай, фондова біржа, біткоіни | Рейтинг: 3.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar