Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Опублікована нова дорожня карта Zcash
16:49
Опублікована нова дорожня карта Zcash

Команда розробників вкрайанонімной криптовалюти Zcash представила нову дорожню карту. Про це повідомляється в їх офіційному блозі.

Зміни в протоколі будуть спрямовані на розширення функціональності, посилення надійності та безпеки мережі, а також на виправлення різних помилок. Одна зі змін полягає в тому, що записану в блокчейн інформацію про угоду тепер зможуть переглядати лише її учасники.

Анонс розробників був опублікований на тлі стрімкого падіння ціни криптовалюти ZCash. Так, за останній тиждень вона втратила у вартості майже 20% і опускалася нижче позначки $ 30. Серед факторів, які могли спровокувати таке зниження курсу, аналітики називають той факт, що широко розрекламовані розробниками властивості анонімності ZCash насправді виявилися не настільки затребувані ринком.

Втім, в даний момент можна спостерігати деякі передумови до відновлення ціни криптовалюти Zcash

Нагадаємо, запуск децентралізованої відкритої платіжної системи Zcash і випуск першого релізу клієнтського ПЗ відбувся 28 жовтня 2016 року. Подія була зустрінута великим ажіотажем в крмптовалютному співтоваристві і супроводжувалося вкрай цікавими паттернами на біржах.

У якийсь момент була здійснена покупка 0.00025015 ZEC за 0.65039000 BTC, тобто за ціною 2600 BTC за 1 ZEC. У доларовому еквіваленті це становило понад $ 1,8 млн за токен. На наступний день стався очевидний спад ціни Zcash, який, за великим рахунком, триває і в даний час
джерело 

Переглядів: 127 | | Теги: ZCash, курс, токени | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar