Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Офіційний речник Bitfinex подав у відставку через «теорій змови» навколо біржі
14:59
Офіційний речник Bitfinex подав у відставку через «теорій змови» навколо біржі

Директор зі зв'язків з громадськістю та продакт-менеджер Bitfinex Зейн Теккет оголосив про свій відхід з посади. В якості головної причини, що спонукала його до прийняття такого рішення, він назвав занадто велика кількість чуток і теорій змов, які переслідують біржу з моменту сумно відомого злому платформи в серпні цього року.

Злам Bitfinex,що трапився 2 серпня в результаті якого було викрадено майже 120 000 BTC, викликав справжній шторм в криптовалютній спільноті. І хоча біржа намагалася бути максимально прозорою в своїх подальших діях, тиск, з яким довелося справлятися команді, виявилося для Теккета, мабуть, занадто високим.

«Я вирішив піти через висмоктують всю енергію зовсім божевільних теорій змови, низьких людей і нескінченних потоків отрути, які виливаються на команду, яка присвятила все своє життя біткойнам і створенням кращої в світі торгової платформи, - написав Теккет в своєму блозі. - Більшості критиків Bitfinex не потрібна здорова екосистема біткойна, вони хочуть одного: піднімати на поверхню будь-лайно, шкодити людям, проштовхувати свої реферальні посилання і займатися тролінгом ».
За його словами, запропонований біржею план з відшкодування збитків, який включав в себе випуск токенов BFX, є найкращим з усіх можливих рішень, коли під загрозою стояло саме існування Bitfinex.

«Протягом багатьох тижнів наша команда працювала в буквальному сенсі цілодобово, намагаючись знайти рішення і зробити все можливе для порятунку ситуації. Назвіть мені іншу біржу, яка б змогла після злому вийти на добовий обсяг торгів не те що в 297 000 BTC, а хоча б в 100 000 BTC ».
Зейн Теккетт переконаний, що Bitfinex залишиться домінуючою біржею на ринку BTC / USD, сам же його відхід не означає, що він залишає біткойн-простір.

«Я залишаюся в індустрії і буду радий допомогти кожному, у кого будуть питання щодо бірж або трейдингу в цілому», - додав він.
Нагадаємо, в кінці жовтня адміністрація Bitfinex заявила про своє бажання вийти на зв'язок і укласти угоду з хакерами, що викрали належали інвесторам платформи $ 65 млн.

джерело:forklog.com

Переглядів: 127 | | Теги: трейдинг, bitfinex, біржі | Рейтинг: 4.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar