Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Офіційна заява BTC-e: обладнання вилучено, Вінник не співробітник біржі
11:26
Офіційна заява BTC-e: обладнання вилучено, Вінник не співробітник біржі

Після кількох днів мовчання, адміністрація криптовалютної біржі BTC-e нарешті зробила офіційну заяву про те, що відбувалося 25 липня і в наступні дні.

Як виявилося, арешт Олександра Винника єдина дія американських спецслужб. Вони змогли дістатися і до обладнання та гаманців біржі:

25 липня об 11:00 в дата-центрі, в якому було розміщено наше серверне обладнання прийшли співробітники ФБР і вилучили все обладнання, на серверах знаходилися бази даних і гаманці нашого сервісу.

Разом з серверами були вилучені, очевидно, "гарячі" гаманці BTC-e, використовувані в поточних операціях, але частина резервів, ймовірно, зберігалася в іншому місці. Також, стає більш очевидною обізнаність ФБР про внутрішні справи біржі.

Крім того, правоохоронні органи вилучили доменні імена, тобто сайт біржі за старими адресами працювати вже не буде. Тому, співробітники біржі використовують для оповіщення ще працюючий аккаунт Twitter і форум Bitcointalk.

Крім того, біржа заявляє, що Олександр Вінник ніколи не був її керівником і співробітником. Однак, правоохоронні органи США, судячи з обвинувального висновку, впевнені в зворотному. Цей факт, очевидно, з'ясується тільки в ході судового процесу.

Відновлення або повернення коштів

Протягом шести років своєї роботи, BTC-e змогла завоювати репутацію надійного торгового майданчика, і її власники, очевидно, дорого цінують її. Але в зв'язку з вилученням гаманців і обладнання, розраховувати на швидке відновлення роботи не доводиться.

Протягом 1-2 тижнів біржа планує оцінити втрати і суми, доступні для повернення користувачам. Відповідно до заяви, колектив біржі спробує запуститися знову протягом місяця, і якщо не зможе зробити це, то з 1 вересня почнеться повернення коштів користувачів.

З огляду на кримінальну справу, відкриту в каліфорнійському суді, відновлення роботи біржі з фіатнимі валютами залишається під сумнівом, проте операції в криптовалютах все ще можуть бути відновлені. Це стане відомо з наступного оновлення, яке повинно з'явитися протягом двох тижнів

 

джерело 

Переглядів: 151 | | Теги: Криптовалюта, ФБР, BTC-e, біржа | Рейтинг: 4.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar