Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Один трейдер з величезною грошовою масою керує ціною біткойна
11:12
Один трейдер з величезною грошовою масою керує ціною біткойна

З'являється багато чуток про трейдера з майже необмеженими засобами, який маніпулює ринком біткойнів. Його ще називають «Spoofy», і він намагається вплинути на ринок за допомогою торгівлі на Bitfinex.

Що взагалі таке спуфинг? Це практика торгівлі зі скасуванням заявки на покупку / продаж до її виконання. Іншими словами, спуфери розміщують велике замовлення на покупку нижче ринкової ціни або великий ордер на продаж. Ідея полягає в тому, щоб змусити трейдерів думати, що великі гравці готуються продавати або купувати актив. Наприклад, якщо користувачі побачать ордер на продаж 2000 BTC, вони можуть почати панічно скидати свої активи раніше кита. Хитрість   полягає в наступному: якщо ціна наближається до ордеру спуфера, він скасовує свою угоду. Фактично такі дії є незаконними, але відсутність регулювання ринку криптовалют дозволяє робити подібні дії. Наприклад, Spoofy має в розпорядженні великий капітал і регулярно розміщує ордери на суму до $ 60 млн.

Ще більш незвичним є той факт, що більша частина активності трейдера Spoofy відбувається лише на одній біржі - Bitfinex. Навесні цього року Wells Fargo розірвав банківські зв'язки з платформою, і гроші на біржу можна внести тільки через посередників. «Spoofy» володіє величезними сумами як фіатних грошей, так і біткойнів на платформі - це єдиний трейдер, який може маніпулювати ринком.

В арсеналі Spoofy сконцентровані такі інструменти, як спуфинг і фіктивна торгівля. Блог BitCrypto написав:

«Spoofy змушує ціну рости, коли йому це потрібно. Він також знижує вартість криптовалюта, коли хоче це зробити. Він заробляє на цьому долари і біткойни, і безкарно знімає їх з допомогою Bitfinex».

У блозі також описують угоди Spoofy, коли він фіктивно торгує, продаючи і скуповуючи власні запаси. Великі обсяги фіктивної торгівлі можуть викликати тренд покупки і продажу, оскільки трейдери реагують на тенденції ринку. При цьому Spoofy веде фіктивну торгівлю з відносно невеликими втратами - близько $ 1000. на кожен мільйон.

Коли біржа Bitfinex оголосила про намір підтримувати Bitcoin Cash, спочатку нову валюту планувалося роздати тільки власникам коротких позицій. Відразу після цього один трейдер виставив на короткий продаж десятки тисяч монет Bitcoin. Ймовірно, це був Spoofy, який захотів отримати велику кількість Bitcoin Cash.

 

джерело

Переглядів: 146 | | Теги: bitfinex, Spoofy, трейдери, ціна біткойна, біржа | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar