Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Німецькі енергетики готові до активного впровадження технології блокчейн
08:19
Німецькі енергетики готові до активного впровадження технології блокчейн

Енергетичне агентство Німеччини опублікувало дослідження, згідно з результатами якого більшість енергетичних компаній країни ведуть активні розробки в області блокчейна. Про це повідомляє видання Contra Magazin.

За результатами опитування, проведеного серед 39 компаній, що працюють в енергетичному секторі Німеччини, 39% опитаних повідомили про намір активного впровадження блокчейн-рішення в самий найближчий час. Ще 60% респондентів вважають, що використання даної технології позитивно відіб'ється на розвитку галузі і в найближчі кілька років блокчейн буде грати ключову роль в енергетиці.

Найактивнішими прихильниками використання блокчейна виявилися оператори сонячних електростанцій, багато з яких вже проводять тестові випробування блокчейн-додатків і платформ.

У звіті підкреслюється, що енергетичні компанії звернули свою увагу і на криптовалюта. Так, у вересні цього року німецький енергетичний гігант Enercity повідомив про те, що клієнти компанії можуть оплачувати надані їм послуги, використовуючи біткоіни.

джерело:forklog.com

Переглядів: 87 | | Теги: Німеччина, энергетика, Блокчейн | Рейтинг: 0.0/0
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar