Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Невідомі хакери здійснили фішингову атаку на Blockchain.info
18:24
Невідомі хакери здійснили фішингову атаку на Blockchain.info


Користувачі сервісу Blockchain.info масово отримують підроблені електронні листи про «необхідність повторної аутентифікації». Про це повідомляє LiveBitcoinNews.

Як повідомляється, подібні листи були отримані також великою кількістю інтернет-користувачів, що не володіють акаунтами Blockchain.info. Крім цього, наголошується на тому факті, що листи складено з помилками і містять вирази, які ніколи не використовувалися командою сайту. Все це вказує на те, що невідомі зловмисники почали масовану фішингову кампанію, спрямовану на крадіжку даних користувачів Blockchain.info.

Відзначимо, що в листі міститься прохання повторно здійснити аутентифікацію облікового запису, перейшовши за посиланням, яка веде на клон-сайт Blockchain.info. Якщо вказати на ньому свій гаманець і пароль, то зловмисники автоматично отримують доступ до гаманця і можуть викрасти всі засоби. Адміністрація сервісу звертається до всіх, які мають подібні листи, з проханням не переходити по посиланню і не наражати на небезпеку свої облікові записи.

Нагадаємо, що це вже не перша атака на Blockchain.info. Так, в жовтні минулого року невідомі «викрали» домен blockchain.info. Як повідомлялося, доменне ім'я сайту було «викрадено» і замість Name-серверів CloudFlare вказувало NS дешевого хостингу. Однак це тривало недовго і через кілька годин працездатність сервісу була відновлена.

Переглядів: 155 | | Теги: blockchain.info, фішинг | Рейтинг: 4.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar