Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » НБУ і VISA обговорили стратегічний напрям розвитку cashless-економіки
07:59
НБУ і VISA обговорили стратегічний напрям розвитку cashless-економіки

Національний банк України і компанія Visa Inc. обговорили стратегічний напрям розвитку каналів прийому безготівкових платежів в рамках концепції cashless-економіки. Про це йдеться в прес-релізі компанії Visa.

Зокрема, НБУ і Visa обговорили можливість розробки спільної дорожньої карти з реалізації стратегії Cashless Ukraine 2020 року, яка передбачає розвиток безготівкових платежів і співпрацю з міжнародними платіжними системами.

Учасники зустрічі відзначили, що одним з головних бар'єрів, що стримують розвиток безготівкових платежів в країні, є недостатній розвиток мережі платіжних терміналів, що, зокрема, обумовлено високою вартістю їх обслуговування для підприємців.

В рамках розвитку альтернативних платіжних технологій Visa обговорила з Нацбанком можливість запуску в Україні технології mVisa, яка дозволить здійснювати безготівкові платежі без банківської картки та POS-терміналу. Для проведення транзакцій користувачеві знадобиться додаток, встановлений смартфоні або USSD код. При цьому підприємець моментально отримує на свій телефон повідомлення про оплату.

Технологія mVisa підходить як малому бізнесу, так і великим торговельним компаніям. Останні можуть використовувати цю технологію для розширення каналів прийому безготівкових платежів.

"Послуга мобільних платежів mVisa сприятиме розвитку комерції і безпечних безготівкових платежів", - сказала Менді Лемб, генеральний менеджер Visa в країнах СНД і Південно-Східної Європи.

джерело 

Переглядів: 163 | | Теги: Україна, visa, Cashless Economy, НБУ, mVisa | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar