Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Наскільки Біткойн популярний у фрілансерів?
15:05
Наскільки Біткойн популярний у фрілансерів?


Український сервіс для фрілансу Freelancehunt.com на початку 2016 року надав фрілансерам і замовникам послуг можливість оплачувати роботу біткойнами. Тепер, в кінці року, можна підвести перші підсумки популярності платежів в біткойнах при оплаті послуг фрілансерів - як з боку виконавця, так і роботодавця. На наданій сервісом інфографіці ви можете побачити розподіл методів оплати серед фрілансерів і замовників за 2015 і 2016 роки:Біткойнами робота фрілансерів була оплачена в 0,36% проектів. Звичайно, це не дуже значний відсоток, однак за рік біткойн потіснив такі платіжні системи, як Perfect Money і Walletone, які навіть в сумі використовувалися замовниками ненабагато більше.
У той же час, самі фрілансери не поспішають вказувати можливість прийому оплати в біткойнах ймовірно, побоюючись нерозуміння з боку замовників, більшість з яких все ще не знають, що таке криптовалюта.
Класичні способи оплати - через банк і картами були використаний найчастіше - сумарно більш ніж в 90% оплачених через біржу проектів. На тлі звичних методів оплати біткойн поки ще програє, однак зростання очевидне.
Є всі передумови очікувати збільшення популярності біткойна на ринку фрілансу в 2017 році. Про це говорить як зростання популярності протягом поточного року, так і відгуки користувачів, які вже використовують або планують використовувати біткоіни для оплати.

джерело

Переглядів: 112 | | Теги: біткойни, фріланс, Freelancehunt | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar