Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Народний Банк Китаю введе чорний список криптовалютних бірж
18:24
Народний Банк Китаю введе чорний список криптовалютних бірж


НБК виявив порушення на  біткойн біржах Незважаючи на значне падіння обсягів торгівлі на китайських біржах криптовалюти і масовий відтік трейдерів, Народний Банк Китаю все ще залишається одним з найвпливовіших регуляторів для ринку біткойна. І сьогодні  цьому довелося переконатися ще раз.
Кілька годин тому китайський ресур cnLedger опублікував у Твіттері повідомлення про те, що деякі китайські біржі порушили встановлену політику по боротьбі з відмиванням грошей (AML).


Керівник Департаменту НБК по роботі з бізнесом (саме цей департамент проводив перевірки бірж в січні і лютому) Жу Ксудон (Zhou Xuedong) заявив, що регулятор продовжує зберігати поблажливе ставлення до бірж криптовалюти в країні. Незважаючи на це, Народний банк Китаю буде змушений ввести "чорний список" для біткойн-бірж, в роботі яких будуть виявлені порушення, і до них будуть прийматися більш жорсткі заходи.
На даний момент не йдеться про закриття бірж або заборону торгівлі біткойном, проте, вже найближчим часом НБК планує встановити жорсткі межі для криптовалютних бірж, і буде здійснювати над ними постійний контроль. Є навіть ймовірність того, що біржі будуть змушені отримувати ліцензії і проводити аудити, щоб зберегти можливість продовжити діяльність.
Не викликає сумнівів, що незважаючи на підвищення легітимності біткойна в Китаї, такий крок викличе черговий відтік трейдерів і їх грошей з китайського ринку криптовалют на користь більш лояльних до них країн, в першу чергу Японії, яка вже вийшла на перше місце в світі в торгівлі біткойном .
Уже в перші години після публікації цього повідомлення, курс біткойна впав в порівнянні з ранковими значеннями на 80-100 доларів, показавши в мінімумах близько 1190 $, причому вже зараз пішла корекція і біткойн повернувся в зону вище 1200 $. Не можна не помітити, що ще кілька місяців тому подібне повідомлення викликало б набагато сильніший обвал. Однак, ринок біткойна стає все більш ліквідним і його волатильність зменшується, а заяви НБК вже втратили колишню силу, так як на частку Китаю, за оцінками експертів, тепер доводиться не більше 30% ринку.
Ми будемо продовжувати стежити за розвитком ситуації, так як незабаром можуть піти й інші заяви китайських чиновників.

 

Переглядів: 122 | | Теги: Китай, банк, біржа, Біткойн | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar