Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Народний банк Китаю викликав нове падіння ціни біткойна
08:01
Народний банк Китаю викликав нове падіння ціни біткойна

Незважаючи на значне падіння обсягів китайського криптовалютного ринку, багато інвесторів за звичкою вважають НБК одним з найважливіших регуляторів в світі щодо криптовалют. Так, тепер теперішній раунд падіння курсу біткойна китайські криптовалютні ЗМІ пов'язують з черговим наміром Центробанку Китаю посилити регулювання криптовалютних бірж.

За інформацією від 8BTC і BitKan, НБК незабаром опублікує проект нового положення по біржам криптовалют, в якому зажадає повного дотримання ними правил боротьби з відмиванням грошей (AML). Це означає, що біржі будуть зобов'язані збирати інформацію про користувачів для достовірного підтвердження їх особи, тобто вимагати збору цілого комплекту документів. Крім того, біржі будуть повинні повідомляти регулятору про підозрілі транзакції. крім того, НБК введе жорсткі заходи відповідальності за порушення цих правил.

Засновник BitKan Едуард Лю (Edward Liu) прокоментував цю новину:

«Китай - одна з найважливіших економічних сил у світі. Також, Китай займає важливу позицію і в криптовалютной галузі. Нагляд з боку уряду і Центрального банку Китаю позитивно позначиться на китайських криптовалютних компаніях і всієї індустрії. Під контролем держави, значно більше людей зможуть купувати, продавати і використовувати біткойни різними способами, при цьому абсолютно законним шляхом ».

Незважаючи на оптимістичність цього висловлювання, ринок звично відреагував черговим падінням ціни. На трейдерів продовжує чинити тиск загострення боротьби за подальший шлях масштабування біткойна , значне зростання комісій в мережі, а також вторинні ефекти відмови SEC в реєстрації Bitcoin ETF. Крім того, після зростання останнього тижня багато хто очікував корекції. Але загальний фон продовжує залишатися позитивним, і це падіння незабаром може перейти в зростання.

джерело 
 

Переглядів: 165 | | Теги: Китай, падіння, біржа, Біткойн | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar