Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Народний банк Китаю може почати перевірки бірж альткойнів
18:06
Народний банк Китаю може почати перевірки бірж альткойнів


У той час, коли Народний банк Китаю (НБК) ще не закінчив перевірки, що проводяться на місцевих біржах біткойна, активісти радять звернути увагу і на випадки відмивання грошей через альткойни. Існує ймовірність того, що НБК поставить під питання відповідність встановленим вимогам і щодо бірж альткойнів.
Нагадаємо, що в січні 2017 року підрозділом адміністрування підприємств Народного банку Китаю був виявлений ряд порушень, що виникають при роботі трьох найбільших криптовалютних бірж країни - BTCC, Huobi і OKCoin.
Згідно зі звітом про перевірку, центробанком було виявлено, що біржі здійснювали операції з порушенням чинного законодавства про боротьбу з відмиванням грошей. В результаті, всі три біржі були змушені скасувати маржинальну торгівлю і змінити політику торговельних комісій.
Як же йдуть справи з біржами інших криптовалют? В даний час в Китаї існують три провідні біржі альткойнів, що працюють з 2013 року - BTC38, Yuanbao і Jubi. І, на відміну від своїх більших побратимів, вони не раз піддавалися злому (або їх інсценування). У серпні 2014 року криптовалютна біржа BTER повідомила про крадіжку 50 млн NXT (приблизно $ 1.65 млн) під час атаки на один з її серверів. 7170 BTC були також викрадені в лютому 2015 року, врезультаті чого біржа зазнала втрат, від яких так і не змогла оговтатися, втративши значну частину клієнтів.
У 2016 році біржа BTC38 також була зламана, загальний еквівалент втрат склав 1.5 мільйона юанів (понад 10 мільйонів Bitshares, понад 10 мільйонів NXT і деяку кількість BTC і LTC).
У зв'язку з можливою увагою регулятора, що знаходиться в Пекіні біржа Yuanbao вирішила модернізувати політику аутентифікації користувачів. З 7 січня 2017 року для отримання доступу необхідно завантажити особисту фотографію або завантажити спеціальний додаток (Taiyi Creditid).
Варто відзначити, що BTC38 до сих пір не бере комісії за торгівлю, операційний збір Yuanbao становить 0.2-0.3% від суми угоди, в той час як JUBI дотримується 0-0.1% тарифної політики.
Крім перерахованих вище, в Китаї є й інші біржі альткойнів (Yunbi, Bichuang і т.д.). Можливо, розібравшись з найбільшими гравцями, НБК візьметься і за них.

джерело

Переглядів: 130 | | Теги: перевірки, huobi, народний, банк китаю, BTCC, okcoin | Рейтинг: 2.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar