Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Найбільші китайські криптовалютні біржі зупинили маржинальні торги
17:28
Найбільші китайські криптовалютні біржі зупинили маржинальні торги

Найбільші криптовалютні біржі BTCC і Huobi оголосили про зупинку торгів з використанням плеча, а біржа OKCoin встановила плече в 1x. Про це повідомляється в твіттер-акаунті cnLedger.


Цій події передувало повідомлення служби підтримки клієнтів біржі Huobi, що оголосила про можливість призупинення подібних сервісів в будь-який час у зв'язку з коливаннями ринку і з метою збереження стабільності.


Нагадаємо, що днями керівництво Народного банку Китаю провело ряд зустрічей з представниками найбільших китайських криптовалютних бірж. Причиною цього стали різкі стрибки курсу біткойна. В результаті зустрічей власники біткойн-бірж BTCC і OKCoin заявили, що уряду країни необхідно прийняти більш ясні правила регулювання криптовалютного бізнесу. На їхню думку, це захистить як компанії, так і їх клієнтів.

Втім реакція ринку, підігріта міжнародними ЗМІ, була цілком однозначною. Як відомо, на частку китайських криптовалютних бірж доводиться до 90% обсягу торгів. Не меншу частку Китай займає і в Майнінг криптовалюти. Однак ніяких заяв щодо намірів регулювати діяльність, пов'язану з Майнінг біткоіни, китайська влада не робили. Всього за 2016 рік було видобуто понад 1 мільйон біткойнів, близько 70% з яких були здобуті китайськими Майнінг-пулами. У той же час однією з найбільших європейських компаній HashFlare, що займається Майнінг біткоіни, вдалося за минулий рік добути 16 891 BTC.

Буквально на наступний день, 11 січня, представники регулятора почали інспекцію діяльності криптовалютної біржі BTCC з метою перевірки наявності ліцензій, здійснення несанкціонованого кредитування користувачів і проведення платежів в іноземній валюті. Також буде перевірена причетність біржі до можливого маніпулювання ринком і відповідність її роботи правилам по боротьбі з відмиванням грошей і попередження загроз безпеці. Одночасно з цим відома китайська інвестиційна біткойн-платформа BTC123 оголосила про призупинення прийому депозитів на невизначений час.

Термін, на який зупинено маржинальні торги, поки що залишається невідомим.

джерело

Переглядів: 174 | | Теги: Китай, біржі, маржинальні торги | Рейтинг: 4.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar