Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Найбільша інвестиційна платформа Великобританії додала біткойн
09:07
Найбільша інвестиційна платформа Великобританії додала біткойн

Провідний британський онлайн-брокер Hargreaves Lansdown надасть своїм користувачам можливість робити інвестиції в криптовалюту, пише The Telegraph.

Hargreaves Lansdown управляє активами на 70 млрд фунтів стерлінгів, а її клієнтська база нараховує 876 тис. Користувачів. Тепер компанія надасть користувачам доступ до фонду, який відстежує ціну біткойна.

Це стало можливим завдяки інтеграції в платформу біржових індексних облігацій (ETN) шведської компанії XBT Provider AB.

«Про додавання ETN нас просили багато клієнтів, так що це не тільки одне бажання XBT Provider бути представленою на нашій платформі. Ми робимо цю опцію доступною для інвесторів, що бажають самостійно визначати свою стратегію », - сказав представник Hargreaves Lansdown Денні Кокс.

Інвестиції в криптовалюту будуть доступні як для звичайних брокерських рахунків, так і для індивідуальних інвестиційних програм пенсійного забезпечення (Self-Invested Personal Pension, SIPP). В рамках останніх, клієнт відкриває, по суті, брокерський рахунок в компанії, що управляє і за допомогою її консультантів може сам приймати інвестиційні рішення за своїми внесками, включаючи купівлю-продаж акцій, облігацій, нерухомої власності і інших активів. Учасник такої схеми також користується податковими пільгами в обмін на тимчасове обмеження в знятті своїх коштів з рахунку управляючої компанії.

Денні Кокс додав, що раніше Hargreaves Lansdown також уклала партнерську угоду з Bitcoin Investment Trust, інвестиційним фондом, керованим Grayscale Investments.

 

джерело 
 

Переглядів: 134 | | Теги: инвестиционный фонд, XBT Provider, великобритания, биткоин | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar