Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Надійний сейф: Bitstashers друкує біткойн ключі на виробах з металу
18:16
Надійний сейф: Bitstashers друкує біткойн ключі на виробах з металу


Офлайн-зберігання закритих ключів від біткойн гаманця - вельми популярний вибір в криптовалютному співтоваристві. Подібний варіант підходить для тривалого зберігання і дозволяє мінімізувати ризики доступу до біткойна зловмисниками через інтернет, так як ключі зберігаються в надрукованому вигляді. Така форма гаманця отримала назву «паперовий гаманець».
Однак, немає межі досконалості. Папір став не єдиним варіантом оффлайн-зберігання ключів. Деякі гаманці, такі як Cryptosteel і Bitkee, стали надавати своїм користувачам можливість друку ключів на металевих пластинах. Вартість такого сервісу починається від 40 доларів. Компанія Bitstashers пропонує аналогічні послуги за нижчою ціною, починаючи з 15 доларів. Відмінною особливістю цього гаманця є можливість друку ключів на різних виробах, наприклад, собачих жетонах або відкривачкою для пляшок.
Творець Bitstashers Джон Бороус (Jon Boroughs) розповів про особливості гаманця і його переваги перед паперовим аналогом.

Ідея та її переваги

За словами Джона, ідея створення «металевого гаманця» виникла у нього, коли він побачив аналогічне рішення, яке втілюється в життя іншою компанією і зрозумів, що може реалізувати цю ідею краще і дешевше. Особливо Джон і його команда пишаються тим, що можуть надати своїм клієнтам вибір різних дизайнерських рішень для нанесення ключів.
Металеві гаманці, за словами Джона, краще підходять для тривалого зберігання, ніж паперові - вони не згниють згодом і пожежостійкі. При цьому вони більш стійкі до різних ушкоджень - можна їх завжди носити з собою і легко перевозити, не турбуючись про їх фізичне збереження.
Для підтримки роботи гаманця компанія співпрацює з Heliopay - фірмою, основним напрямком бізнесу якої є біткойномати. Однак, компанія має й інші напрямки діяльності. Бороус зазначив, що вони звертаються до свого партнера тоді, коли їм «потрібні адреси гаманців, так як Heliopay мають в своєму розпорядженні безпечний, потужний, відключений від мережі комп'ютер, який генерує безпечні адреси гаманців».
Джон також зазначає, що його компанія може здійснювати нанесення як відкритих, так і закритих ключів - можна їх надрукувати або на різних сторонах пластини, або на одній, за бажанням клієнта. Ключі користувачі гаманця можуть генерувати самостійно на сайті Heliopay.com.
При цьому користувачам не потрібно боятися, що закриті ключі будуть вкрадені - за допомогою BIP38 клієнт може зашифрувати свій ключ придуманим нею паролем. Після цього зашифрований ключ передається провайдеру гаманця, і він здійснює його друк у вигляді QR-коду.

 

Вартість зберігання залежить від типу використовуваного матеріалу, каже Джон. Найдорожче обійдеться друк ключів на нержавіючої сталі. Алюмінієвий гаманець обійдеться в 18 доларів, відкривачка для пляшок - в 18 доларів, а собача бирка буде коштувати 15 $. Друк на нержавійці обійдеться трохи дорожче - гаманець буде коштувати 25 доларів, відкривачка - 25 $, а собачий жетон - 18 $.


джерело

Переглядів: 134 | | Теги: Сейф, ключі, Bitstashers, Біткойн | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar