Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Нацбанк України планує випустити криптовалюту на основі гривні
23:20
Нацбанк України планує випустити криптовалюту на основі гривні

Національний банк України розглядає можливість випуску електронної гривні на базі інноваційних технологій.

Про це повідомили в прес-службі НБУ, передає «Інтерфакс-Україна».

«У рамках заходів проекту Cashless еconomy аналізуються можливості використання технологій blockchain для впровадження інноваційної, високозахищеної, ефективної і гнучкої платформи, покликаної задовольнити потреби платіжного ринку країни і вирішити проблемні питання в сфері безготівкового обороту коштів в Україні», — йдеться у повідомленні.

Зараз НБУ працює над можливістю створення такого програмно технологічного рішення.

«Його реалізація дозволить побудувати загальнодержавну, прозору і високоефективну роздрібну платіжну платформу з мінімальним транзакційними витратами і практично миттєвою швидкістю переказу грошей від одного учасника до іншого», — сказав представник прес-служби.

На першому етапі НБУ вивчає можливість пілотного впровадження прототипу платформи та інноваційного платіжного інструменту. Пілотний проект планується провести на волонтерських засадах із залученням ініціативних учасників платіжного ринку України.

Після реалізації пілотного проекту та оцінки його результатів НБУ прийме рішення про подальші дії щодо повномасштабного розгортання платформи і наступних етапів.

 

джерело 

Переглядів: 172 | | Теги: Україна, Криптовалюта, електронна гривня, НБУ | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar