Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » На талліннській конференції 9 березня представлять системи електронного громадянства і аукціонів на блокчейні
10:39
На талліннській конференції 9 березня представлять системи електронного громадянства і аукціонів на блокчейні


9 березня 2017 року в Таллінні відбудеться Blockchain & Bitcoin конференція 2017. Вона об'єднає ІТ-розробників, підприємців, інвесторів, творців стартапів, а також виробників ПЗ і обладнання для потреб індустрії, і всіх зацікавлених технологією блокчейна.
На заході будуть представлені естонські і закордонні проекти з реалізацією блокчейна і криптовалюти. Учасники обміняються досвідом впровадження блокчейна в державне управління (Govtech), банківську систему, трейдинг, ЗМІ, медицину, і обговорять всі аспекти створення інноваційних IT-продуктів - від виникнення ідеї до виходу на ринок.
В рамках конференції українські розробники представлять сервіс електронних аукціонів Аукціон 3.0, створений для заміни чиновників на прозорий блокчейн, який покаже умови, процес і результати аукціонів з оренди та продажу держмайна.
Сервіс e-Auction 3.0, спрямований на боротьбу з корупцією, вважається одним із знакових проектів у сфері державного управління, завдяки якому проблема суб'єктивних рішень і втручання в торги усувається за допомогою програмного коду.
Блокчейн-платформа, створена під керівництвом розробника Розподілена Lab Станіслава Червякова, була протестована в Одесі, Білій Церкві, Херсонської області, і отримала підтримку окремих адміністрацій. Команду розробників підтримували великі українські банки - Ощадбанк, ПриватБанк - і компанія Microsoft.
За словами менеджера проекту Лаші Антадзе через те, що в проекті добровільно взяло участь така кількість людей, його реалізація навіть не поставила вимогу про грошових інвестицій.
Кароліна Марцантовіч, провідний інженер польського представництва IBM, стане ще одним учасником Blockchain & Bitcoin конференції. Вона виступить з доповіддю на тему «Фінансові послуги на базі блокчейна» і розповість про плани компанії щодо технології - зокрема, про п'яти варіантах її використання в Фінтех і найвдаліших проектах, реалізованих в минулому році.
Інженер IBM вважає, що в найближчому майбутньому «вистрілить» ряд проектів по оптимізації і реєстрів, а транзакцій Також нові Будуть створені бізнес-моделі. IBM активно досліджує технологію блокчейна. Згідно з даними січневого звіту Transparency Market Research, компанія входить до трійки найбільших блокчейн-гравців світу.
Свою участь в конференції також підтвердили керуючий директор електронної ординатура Каспар Кор'юс і співзасновник Bitcoin Foundation Йон Матоніс.
Естонський проект електронної ординатура дозволяє зареєструвати компанію, платити податки і вести документообіг в Естонії будь-якому охочому з будь-якої точки планети.
9 березня на Blockchain & Bitcoin Conference Таллиннская КЕРУЮЧИЙ директор електронної ординатура Каспар Кор'юс (Каспар Korjus) розповість про принципи роботи проекту та впровадженні технології блокчейна в його інфраструктуру.
У свої 29 років, експерт фігурує в списку Forbes як персона №1 в категорії «Технології та фінанси» серед людей до 30-Екс-віце президент Google Меган Сміт називає його одним з 20 світових лідерів в сфері цифрових технологій. На таллінській конференції Каспар Кор'юс проведе екскурсію по проекту «глобального села», головними принципами якої є рівноправність і відкритість.

джерело

Переглядів: 131 | | Теги: Blockchain & Bitcoin2017, конференція, Таллінн | Рейтинг: 3.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar