Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » На Балі виявився черговий Сатосі Накамото
06:01
На Балі виявився черговий Сатосі Накамото

Людина, що назвала себе Сатосі Накамото, відповідала на питання на сервісі питань та відповідей Quora від імені творця біткойна. Про себе він розповів, що він американець, який живе на Балі, і не проти зустрітися зі своїм співрозмовниками особисто.

«Сатосі» з Балі пропонує особисту зустріч

3 квітня, використовуючи заголовок «колишній засновник і творець біткойна з 2008 по 2010 роки», користувач Quora під ім'ям «Satoshi Nakamoto» почав відповідати на питання економічної тематики. На сайті це вже сімнадцятий за рахунком користувач, який використовує таке ім'я. На даний момент він опублікував 19 відповідей на питання, кількість переглядів його профілю стрімко зростає і вже перевищила 32 000, а кількість передплатників становить більше 160 осіб.

Новоявлений «Сатосі» стверджує, що саме він є творцем біткойна і додає:

«Я живу на Балі, в Індонезії, насправді я народився в 1977 році, а не в 1975. І я американець, а не чортів англієць!».

Він уточнює, що проживає в невеликому, але багатому готелі на південному заході Балі, в місті Денпасарі. Відповідаючи користувачеві, який виявив бажання з ним зустрітися, він написав:

«Я проживаю в готелі BerryBiz; знайдіть його в Google і попросіть на ресепшен запросити Сатосі Накамото. Я спущуся до вас ».

Підтвердження існування

В одній з недавніх публікацій «Сатосі» написав: «Я справжній, а всі, хто видають себе за мене - ні! Поки я видалений з «так званого» списку кандидатів, тому здогадатися, хто я такий, неможливо ».

Потім він написав свою електронну адресу та сказав, що у нього є профіль на Facebook.

На Facebook є сторінка з профілем Сатосі Накамото - уродженця Техасу, що проживає на Балі. Сторінка була створена в березні. За описом вона збігається з інформацією на Quora. На ній також є фото з водійських прав, зроблене в 2001 році в штаті Вірджинія. Власник сторінки пише, що на фотографії зображений саме він.

Відсутність криптографічних доказів

На прохання надати криптографічний доказ, відправивши кілька оригінальних монет Сатосі або підписавши повідомлення закритим PGP ключем Сатосі 2010 року, «містер Накамото» відповів:

«Я не можу підписувати будь-які повідомлення, так як моя стара електронна адреса (satoshin@gmx.com) була зламана кілька років тому. На ньому містилася єдина резервна копія всіх моїх закритих ключів ».

«Всі мої закриті ключі біткойна зберігалися в одному закодованому електронному документі. Одна копія зберігалася на ноутбуці, а інша - на моїй оригінальній адресі електронної пошти GMX; проте обидва ці джерела зараз недоступні, - продовжує самопроголошений творець біткойна, - в 2010 році відбулися події, які призвели до втрати всіх моїх ключів ».

Він також розповів про причини, по якій вирішив кинути розробку біткойна:

«Після того, як я втратив« стимул »продовжувати працювати над проектом біткойна, я оголосив світу, що буду займатися іншими речами».

Крім того, він говорить, що намагався здатися публіці ще з 2010 року. Однак «всі занадто сфокусовані на тому, ким я повинен бути. Кожен раз, коли я намагався публічно оголосити, хто я такий, на мою адресу сипалися відверто ворожі і неповажні образи і погрози ».

Не Крейг Райт, але ...

Новоявлений Сатосі з Балі каже, що він не Крейг Райт (горезвісний австралієць, також проголосив себе Сатоси Накамото).

«Крейг Райт - просто математик і програміст, який допоміг виправити одну помилку в підрозділі« Обчислення »мого оригінального Whitepaper, - розповідає новий Сатосі, - і він не є автором або співавтором будь-якої частини роботи« біткойна: пірінгова система електронних грошей ».

Нагадаємо, Райт намагався отримати патент на кілька концепцій, пов'язаних з Біткойном і блокчейном. Не так давно компанія, з якою пов'язаний Райт, придбала його патенти як частину угоди, яку вони назвали «найбільшим за всю історію придбанням в сфері розробок біткойна і блокчейна».

У своїх відповідях на Quora, «Сатоси» з Балі також висловлював підтримку щодо використання патентів, що сприяють технологічним інноваціям. Така позиція не подобається багатьом Лібертаріанськи налаштованим прихильникам біткойна, так як в ній містяться антидержавні погляди. В одному з відповідей «Сатосі» розповідає, як він може заробити 100 000 доларів за 6 місяців. Його метод полягає в тому, щоб відправити розробку продукту «із заявкою на патент в патентне відомство вашої країни, а потім обдзвонити великі компанії з великим ринком з пропозицією придбати продукт». В іншому відповіді він порекомендував:

«Отримання патенту на ваші продукти або модель« логічної технології »дає найвищі результати».

P.S. На даний момент інформація про користувача «Satoshi Nakamoto» і його відповіді вже видалено з сайту Quora.

 

джерело

Переглядів: 147 | | Теги: Балі, Сатосі Накамото, Біткойн | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar