Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » МВФ вивчає потенціал цифрових валют і технології розподіленого реєстру
18:29
МВФ вивчає потенціал цифрових валют і технології розподіленого реєстру

Міжнародний валютний фонд (МВФ) продовжує вивчати потенціал цифрових валют і технології розподіленого реєстру. Дев'ять співробітників фонду та заступник директора Міністерства грошово-кредитних і фондових ринків МВФ підготували доповідь: «Фінтех і фінансові послуги: попередню думку», в якому вони загострюють увагу на використанні технології блокчейна для міжнародних платежів і цифрової валюти центральних банків (Central bank digital currencies, CBDC).

У доповіді підтверджується думка МВФ, опублікована в попередніх документах, стосовно того, що ця технологія здатна змінити фінансовий сектор, а також зачіпаються нові концепції.

Зокрема, МВФ піднімає питання про те, як тепер використовуються «цифрові монети» на основі блокчейна, що представляють цінні папери та права власності через так звану попередню продаж токенів (ICO).

«Правовий статус цифрового токена і юридичний ефект його передачі не ясні. Наприклад, чи буде передача токена, підтримуваного активом, заноситись в реєстраційну книгу, або реєстрація здійснюється за її межами (наприклад, в корпоративному реєстрі користувачів)? », - йдеться в документі.

МВФ вважає, що відповіді на ці питання будуть відрізнятися в залежності від країни і юрисдикції, але зауважує, що питання про те, як таке використання технології буде регулюватися, швидше за все, політики не розглядатимуть найближчим часом.

На тлі зростаючої популярності криптовалют і технології блокчейна, в 2017 році спостерігається підвищена активність в секторі глобальних центральних банків. Так, регулятори різних країн досліджують і експериментують з можливістю випуску цифрової валюти.

В результаті, в документі МВФ розглядаються два питання щодо цієї перспективи: «Чому центральний банк хоче випустити цифрову валюту?» І «Яку форму може приймати така валюта і як вона буде продаватися?».

Одна з причин для випуску CBDC - вона може поліпшити діяльність установи.

«Введення і поширення приватних цифрових валют може підірвати попит на гроші центрального банку і механізм грошово-кредитної політики. CBDC може запобігти цьому або відвести таким валютам другорядну роль у платіжній системі, продовжуючи бути регулятором в забезпеченні ефективної платіжної інфраструктури », - вважають автори.

Міжнародні платежі називаються в документі областю, яка дозріла для змін і повністю підходить для застосування блокчейна, здатного кардинально змінити її, подібно до того, що свого часу зробив Інтернет.

Зокрема, стверджується, що, на відміну від внутрішніх платежів, які вирішуються внутрішніми банками і центральними банками, міжнародні платежі зазвичай вимагають спеціальних угод, часто між комерційними банками.

«В епоху Інтернету не існує відмінності між повідомленням, що відправляється внутрішньому або іноземному одержувачу: все здійснюється одним кліком. Повідомлення - це повідомлення, чи може платіж бути тільки платіжем в майбутньому? ».

 

джерело

Переглядів: 152 | | Теги: Криптовалюта, Блокчейн, МВФ | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar