Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » МВФ провів зустріч з блокчейну на високому рівні
06:06
МВФ провів зустріч з блокчейну на високому рівні

Міжнародний валютний фонд (МВФ) провів засідання своєї Консультативної групи з Фінтех, на якому обговорювалися перспективи розвитку технології блокчейна.

У зустрічі взяли участь 14 осіб, серед яких були гендиректор Circle Джеремі Еллайр, директор по маркетингу Chain Джилл Карлсон, головний керуючий з розвитку бізнесу в Digital Asset Кріс Черч, директор з міжнародних відносин з держструктурами Ripple Райан Загін, заступник керуючого директора МВФ і колишній заступник голови Народного банку Китаю Тао Чжан, старший віце-губернатор банку Канади Кароліна Уілкінс, головний директор стратегічного розвитку в Ant Financial Services Лонг Чен і директор інвестиційного підрозділу DTCC Роберт Гаррісон.

Алекс Тапскотт, автор «Революції блокчейна», описав загальну атмосферу засідання як «дуже позитивну», повідомивши, що 80% обговорень стосувалися безпосередньо блокчейна, 15% приділялася машинного навчання (machine learning) і 5% - іншими технологіями.

Карлсон повідомила, що засідання проходило у формі діалогу, а не «питання-відповіді».

У загальних словах вона додала, що учасники наради розглянули регулюючі структури, які вони, можливо, захочуть вивчити з МВФ, центральними банками і міжнародними фінансовими інтуїціями, а також зважили ризики, які можуть принести більш широке застосування блокчейна.

За словами Тапскотт, присутність більшої кількості компаній, що займаються блокчейном в консультативній групі з фінансових технологій МВФ свідчить про позитивне ставлення до цієї технології.

Якщо раніше вона розглядалася як одна безлічі фінансових технологій, Тапскотт стверджує, що тепер новатори з галузей, включаючи штучний інтелект, віртуальну реальність, соціальні мережі і хмарні технології розглядають блокчейн як «інфраструктуру транзакцій», яка могла б зв'язати весь Фінтех і змінити практично кожну галузь в світі.

 

джерело

Переглядів: 176 | | Теги: Фінтех, Блокчейн, МВФ | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar