Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Monero обганяє Litecoin і продовжує зростання
15:22
Monero обганяє Litecoin і продовжує зростання


Kraken, глобальна криптовалютная біржа зі штаб-квартирою в Сан-Франциско, оголосила про запуск торгівлі Monero (XMR) в парах з біткойном, доларом США і євро. Команда Kraken висловила оптимізм щодо Monero, заснований на його високих показниках в 2016 році з точки зору зростання призначеної для користувача бази, експоненціального зростання ринкової капіталізації і зростання обсягів торгів.
Біржа заявила: «Monero - одна з провідних криптовалюта, яка показала неймовірний ріст і збільшення ринкової капіталізації в 2016 році в 40 разів, при великих обсягах торгів і ліквідності. Monero побудована на основних принципах конфіденційності, децентралізації, відкритої розробки, масштабованості і взаємозамінності ».
Заява була зроблена незадовго до реалізації хардфорка Monero, яка запланована на 9 або 10 січня. Протягом декількох годин після реалізації хардфорка, користувачі Monero не зможуть поповнювати баланси XMR на біржах, що пов'язано з ризиками роздвоєння блокчейна.
Monero v0.10.1 «Wolfram Warptangent» вважається життєво важливим оновленням для протоколу Monero, оскільки воно забезпечує значне поліпшення продуктивності RingCT. Технологія RingCT - винахід команди розробників Monero. Цей важливий інструмент дозволив розробнику Bitcoin Core Грегу Максвелл (Greg Maxwell) працювати з кільцевими підписами Monero в протоколі Confidential Transactions. Ці дві технології анонімізуючих призначені для користувача транзакції, приховуючи суми транзакцій в Monero.
Проект Monero запущений в 2014 році. На відміну від багатьох альткойнів, Monero не базується на коді біткойна, а замість цього використовує алгоритм CryptoNote, який був розроблений командою з нуля. Альткойн був створений розробником під псевдонімом «thankful for today», але незабаром був перехоплений співтовариством. З тих пір проект знаходиться під керівництвом основної команди з семи розробників, в тому числі Рікардо "fluffypony" спання і Франциско "ArticMine" Кабаньяса.
Щодо рішення Kraken додати підтримку Monero, спання сказав: «Monero хоче, щоб люди володіли і витрачали своє багатство настільки приватно, наскільки це можливо, і тому додавання нових платіжних сервісів допоможе користувачам приєднатися і використовувати криптовалюту для захисту свого приватного життя. Дуже чудово, що такі компанії, як Kraken, інтегрують Monero без необхідності передоплат, обіцянок обсягів або навіть без великого взаємодії з власниками Monero ».
Позитивне початок нового року

Інтеграція XMR на торговельний майданчик Kraken і значні поліпшення в механізмі кільцевих підписів відзначають позитивний початок 2017 роки для користувачів і інвесторів Monero. Орієнтована на приватність валюта за рахунок цього перевершила Litecoin по капіталізації, піднявшись на четверту сходинку серед усіх криптовалют.
XMR також одна з небагатьох цифрових валют, яка має фактичну базу користувачів в даркнета, порівняно з іншими цифровими активами і валютами на ринку.
«Ми дуже раді додаванню підтримки XMR в Jaxx», - сказав генеральний директор і засновник Jaxx Ентоні Ді Іоріо. «Інтеграція була проблематична через унікальної природи коду Monero. Проте, вона майже завершена і користувачі Monero скоро отримають можливість управляти і відправляти свої XMR з декількох видів пристроїв і платформ ».

 Джерело

Переглядів: 134 | | Теги: Криптовалюта, Kraken, Monero, зростає, XMR | Рейтинг: 4.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar