Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Міністерство юстиції  заявило про готовність почати впровадження технології блокчейн
07:24
Міністерство юстиції  заявило про готовність почати впровадження технології блокчейн

Міністерство юстиції України повідомило про свою готовність почати впровадження технології блокчейн в базові реєстри і в систему продажу конфіскованого майна «сетах».

Про це на своїй сторінці в Facebook з посиланням на міністра юстиції Павло Петренко написав глава Державного агентства з питань електронного уряду України і член правління Bitcoin Foundation Ukraine Костянтин Ярмоленко.

«Це просто фантастична новина! Базові реєстри Мін'юсту - це реєстрація всіх угод по нерухомості в країні. Це продажу арештованого державними виконавцями майна на мільярди гривень на рік », - написав Костянтин Ярмоленко.

Нагадуючи, що Мін'юст часто є об'єктом критики у зв'язку з високим рівнем корупції і непрозорості, Костянтин Ярмоленко зазначає, що блокчейн на технологічному рівні унеможливлює маніпуляції записів в держреєстрах - як зсередини при підкупі адміністратора або реєстратора, так і ззовні при кібератаках.

«З об'єкта критики Мін'юст має всі шанси перетворитися на одного з лідерів впровадження технології блокчейн серед міністерств не тільки України, але і в міжнародному масштабі!» - додав він.

Прес-конференція міністра юстиції України Павла Петренка, в ході якої він і повідомив про готовність почати впровадження технології блокчейн, пройшла в четвер, 20 квітня.

 

джерело 

Переглядів: 143 | | Теги: Україна, держава, Блокчейн | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar