Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Microsoft анонсував запуск Ethereum Consortium Blockchain Network
22:01
Microsoft анонсував запуск Ethereum Consortium Blockchain Network

Корпорація Microsoft оголосила про плани по запуску нового проекту під назвою Ethereum Consortium Blockchain Network, який буде покликаний допомогти представникам різних індустрій вибудовувати більш ефективну роботу і створювати консорціуми.

Як переконані в Microsoft, спільними зусиллями представники бізнесу зможуть краще використовувати мережевий ефект розподілених і незмінних реєстрів, повідомляє CoinDesk.

Нова платформа створена таким чином, щоб об'єднанні в групи компанії могли одним кліком розгортати і використовувати в своїх цілях приватний блокчейн Ethereum.

Технічна документація платформи і опис процесу її установки вже опубліковані на Github.

Новий проект Microsoft можна вважати продовженням раніше розпочатої ініціативи з популяризації технології блокчейн, найбільш відомою частиною якої стала хмарна платформа Azure.

За словами старшого програмного менеджера Microsoft Крістін Аванессьянс, одним з нововведень стала можливість створювати консорціуми всього з трьома нодамі, запущеними з однієї IP-адреси.

Ще більш важливим аспектом Ethereum Consortium Blockchain Network, спрямованим на підвищення безпеки, стала автоматична генерація приватних користувальницьких ключів.

«Користувачам більше не потрібно створювати і надавати приватні ключі. Тепер ключ автоматичний створюється з кодовою фрази, що ще більш спрощує весь процес », - сказала Крістін Аванессьянс


На початковому етапі Ethereum Consortium Blockchain Network буде доступний будь-якому користувачеві в безкоштовному тестовому режимі, проте в подальшому Microsoft планує зробити доступ до платформи платним.

У компанії відзначили, що вже є перші користувачі платформи, проте називати їх не стали, пообіцявши представити додаткову інформацію дещо пізніше.

Нагадаємо, у вересні Microsoft оголосила про створення робочої групи, основне завдання якої полягатиме в підвищенні безпеки смарт-контрактів. Ініціатива реалізується у співпраці з блокчейн-стартапом ConsenSys.

джерело:forklog.com

Переглядів: 131 | | Теги: Ethereum Consortium Blockchain Netw, Microsoft | Рейтинг: 4.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar