Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Mastercard патентує рішення для зворотних криптовалютних платежів
11:21
Mastercard патентує рішення для зворотних криптовалютних платежів

Глобальний платіжний оператор Mastercard подав патентну заявку під назвою «Інфраструктура інформаційних транзакцій» в Відомство з патентів і товарних знаків США (USPTO) на створення сервісу, який здійснює зворотні платежі в криптовалюті.

Із заяви, опублікованого на сайті USPTO 3 серпня, виходить, що творець пропонованого інструменту - колишній старший аналітик Mastercard Володимир Голощук - створить інфраструктуру, яка дозволить користувачам перевіряти їх ідентифікаційні дані і пов'язувати їх з адресами цифрової валюти, які вони показують. Також був представлений приклад роботи системи:

«Платіж клієнта А клієнту Б здійснюється наступним чином. Б створює криптовалютну адресу і надає його А як адресата для платежу. А здійснює транзакцію з використанням своєї криптовалютної адреси, вказавши платіж за адресою, вказаною Б, з одного зі своїх адрес - це робиться шляхом підписання транзакції закритим ключем, причому відкритий ключ можна використовувати для встановлення того, що транзакція була відправлена ​​А на адресу Б ».

Система, пропонована Mastercard, призначена для полегшення процесу повернення криптовалютних засобів.

В рамках поточної системи клієнт, який запитує повернення, повинен повернути кошти назад на ту ж адресу, з якого вони надійшли. Mastercard пропонує створити послугу, яка дозволить користувачам оформити повернення на іншу адресу гаманця. Ця система допоможе полегшити повернення платежів набагато простіше і швидше:

«У користувачів є два типи гаманців. Перший, приватна адреса сторони не передається іншій стороні, але публічна адреса сторони для загальнодоступних і підтверджених транзакцій - передається. Цей спосіб підходить для вирішення проблеми повернення коштів ».

 

джерело 

Переглядів: 127 | | Теги: Криптовалюта, MasterCard, платежі | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar