Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Майнінговий пул ViaBTC запускає криптовалютну біржу
09:32
Майнінговий пул ViaBTC запускає криптовалютну біржу

На цьому тижні китайська криптовалютна компанія і майнінговий пул Viabtc оголосила про запуск нової торговельної платформи під назвою Viabtc.cn. Майнінговий пул Viabtc становить близько 4% хешрейта мережі біткойна. Компанія також відома за свою тверду позицію щодо масштабування біткойна і за створений нею інструмент, що прискорює транзакції в мережі. Нещодавно компанія залучила фінансування в розмірі 2.9 мільйона доларів і зараз використовує ці кошти для розвитку своєї нової біржі, яка буде здійснювати операції з біткойном і ефіром.

«У березні цього року ми оголосили, що після закінчення першого раунду збору коштів, ми плануємо зробити внесок в розвиток торгівлі криптовалютою на території Китаю», - зазначає Viabtc. «Після трьох місяців активних розробок і тестувань, ми раді представити вам нашу нову торгову платформу - www.ViaBTC.CN».

До 10 000 транзакцій в секунду

Viabtc також зазначає, що «з нагоди запуску» на біржі деякий час будуть низькі комісії за транзакції і нульові комісії на зняття коштів. Крім цього, компанія заявляє, що змогла створити високошвидкісний механізм, який зможе обробляти 10 000 транзакцій в секунду. Viabtc зазначає, що всі кошти на біржі будуть підкріплені резервними грошима. Компанія повідомляє, що безпека біржі буде забезпечена двухфакторною аутентифікацією (2FA), холодним зберіганням і мультіпідписами. Крім цього, професійні графіки на біржі будуть забезпечені компанією Trading View. Аналогічний підхід реалізований на Bitfinex.

«Крім стандартних ринкових графіків для звичайних користувачів, ми також впровадили просунуті графіки Trading View, чиї диверсифіковані індекси і інструменти побудови графіків надають ще більше можливостей для професійних трейдерів».

Компанія сподівається, що китайські трейдери віддадуть перевагу біржі Viabtc, так як вона націлена на те, щоб бути «зручним обмінним майданчиком з великими технологічними інноваціями». Команда нової біржі має великий досвід в області криптовалюти та блокчейна і заявляє, що велика частина співробітників - колишні працівники китайської інтернет-компанії Tencent і інших високотехнологічних китайських фірм.

«ViaBTC.CN прагне стати надійною торговою криптовалютною платформою з високою швидкістю виконання транзакцій, всебічно захищеною і гарантує користувачам сприятливий досвід взаємодії з майданчиком».

 

джерело

Переглядів: 133 | | Теги: ViaBTC, криптовалюти, біржа, Біткойн | Рейтинг: 4.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar